google ads

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز یک سیستم تبلیغاتی است که در تاریخ October 23, 2000 با نام گوگل ادوردز (google adwords) شروع به فعالیت کرده که در ایران عموماً با نام تبلیغ در گوگل معروف است.

با گوگل ادز شما میتوانید وب سایت خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صفحه اول سرچ بیاورید و تنها در صورت کلیک شدن سایت شما ، هزینه پرداخت کنید.


نکته : کلیک شدن سایت شما نمیتواند به تنهایی منجر به فروش محصول و یا نتیجه گرفتن از گوگل ادز شود بلکه مهمترین بخش این نوع تبلیغ خود سایت شماست و این که کاربران بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار کنند.

هزینه های هر کلیک داخل گوگل ادز چه مقدار است ؟

هزینه هر کلیک با توجه به تعداد رقیب ها و جایگاه سایت شما در داخل صفحه اول گوگل و یا بقیه صفحات محاسبه میشود و ابن مقدار توسط گوگل تعیین میشود و نه شخص دیگری.


گوگل ادز یا گوگل ادوردزگوگل ادز یا گوگل ادوردز ؟

در سال های قبل پنل تبلیغی گوگل در این زمینه با نام گوگل ادوردز فعالیت داشت که در تاریخ July 24, 2018  گوگل پنل گوگل ادوردز را به طور کامل حذف کرده و پنل جدیدی به نام گوگل ادز را ارائه داد.

برای تبلیغ در گوگل در صورت داشتن قابلیت های زیر خود شما نیز میتوانید این کار را انجام دهید :

۱- تخصص کافی

۲- داشتن رابطه و لینک مناسب برای پرداخت با ارز دیگری به جز ریال

۳- آشنایی به زبان انگلیسی جهت کار با پنل و یا مکاتبه با پشتیبان های گوگل در صورت به وجود آمدن مشکلات


با این حال یک سری کاربران ممکن است قابلیت های بالا را نداشته باشند و نیازمند یک شرکت معتبر، با کارمندان متخصص و مجرب و با سابقه هستند .

شرکت نوین ایده مفتخر است در زمینه گوگل ادز شما عزیزان را یاری کند تا بودجه شما با مدیریت متخصصین ما و در بهینه ترین صورت ممکن مصرف شود تا بهترین نتیجه را بگیرید . بزرگترین هدف ما کسب رضایت شما عزیزان و نتیجه گرفتن شما از این نوع تبلیغ است .


تبلیغ در گوگل

چه اطلاعاتی برای درست کردن کمپین در گوگل ادز نیاز است؟

موارد زیر اطلاعاتی ضروری هستند و برای داشتن کمپین تبلیغاتی کامل تر نیاز به اطلاعات دیگری نیز هست که بعداً به آنها میپردازیم :

 

۱- دو متن ۳۰ کاراکتری برای headline های سایت در سرچ گوگل .

۲- متن توضیح یا description که در پایین سایت و در زیر دامنه سایت در سرچ گوگل به نمایش در می آید .

۳- URL اصلی سایت و همینطور لینک صفحه ی landing page (یا همان صفحه فرود) که افراد سرچ کننده بعد از کلیک روی سایت به آن صفحه از سایت تان وارد میشوند (این مورد در سرچ گوگل قابل مشاهده نیست) .

۴- بودجه بندی روزانه (برحسب ارز خارجی که اکانت گوگل ادز با آن ساخته شده) که به شخص و یا شرکت تبلیغ کننده بستگی دارد و این مقدار متغیر و دلخواه است . حد اقل مقدار بودجه بندی بهتر است ۱۰$ باشد تا فرد تاثیر آن تبلیغ را احساس بکند.

۵- بازه زمانی روزانه و هفتگی که میخواهید سایت تان به نمایش در بیاید. به طور مثال روز های یک شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ و یا …  .


اطلاعات مورد نیاز برای گوگل ادز

نوین ایده یکی از قدیمی ترین تیم های رسمی اجرای تبلیغات در گوگل در کشور بوده و توانسته در این مدت خدمات خود را به بیش از پنج هزار وب سایت و سازمان ارایه دهد، از این رو ارایه خدمات بهتر و شفاف تر به مشتریان خود را از مهمترین سیاست های کاری خودمانی قرار داده ایم.

در صورت داشتن اطلاعات مورد نیاز بالا ما میتوانیم سایت شما را کمتر از ۴۵ دقیقه به صفحه اول گوگل بیاوریم.(البته در صورت تایید گوگل و ایراد نگرفتن آنها از سایت و محتوای سایت شما).