ایجاد صفحه در ویکی پدیا

ایجاد صفحه در ویکی پدیا

ایجاد صفحه در ویکی پدیا چگونه است؟

برای ایجاد صفحه در ویکی پدیا نیاز یک عنوان  مناسب برای ثبت خود دارید و دیگر تمامی مراحل ثبت را به ما بسپارید.

ویکی پدیا در اعضای ساخت صفحه در آن هزینه دریافت نمی کند ولی ثبت در ویکی پدیا کار دشواری هست که نیاز به دانش تقریبی دارد ، ویکی پدیا یک دانشنامه آزاد است که تمامی کاربران اینترنت می توانند در آن صفحه منتشر کنند و در ویرایش کنند.

نوین ایده ایجاد صفحه در ویکی پدیا برای شما طراحی می کند، تولید محتوا می کند و اطلاعات شما را به بهترین شکل ممکن به اشتراک  می گذارد. شما با اندک هزینه ثبت در ایجاد صفحه در ویکی پدیا بدون هیچ گونه صرف وقت و با کیفیت عالی یک صفحه ویکی پدیا دارید.

ویکی پدیا برای تایید اطلاعات شما قوانین سختی دارد که کار هر فردی نیست که بتوانند تمام قوانین آن را رعایت کرده و در عین حال بتواند محتوا و مطلب مناسبی در آن قرار دهد.

ویکی پدیا چیست؟ تعرفه ساخت صفحه ویکی پدیا

وقتی در گوگل جستجو می کنیم، اولین مرجی که به آن می رسیم معمولا ویکی پدیا است. چاره‌ای جز قبول کردن هم نداریم، چنان رتبه بالایی دارد که در بیشتر جست‌ وجوها در لینک اول قرار دارد. البته برای جست‌وجوهایی که با کلمه «چیست» تمام می‌شود. همین «ویکی پدیا چیست» را در گوگل سرچ کنید، اول از همه خود لینک این دانش نامه بالا می‌آید.

 

ویکی پدیا، یک پروژه ی دایره المعارف چندزبانه، تحت وب، محتوای آزاد است که توسط سازمان ویکی مدیا پشتیبانی می شود و اساس آن بر یک مدل محتوای قابل ویرایش است. نام “ویکی پدیا” آمیخته ای از ویکی (تکنولوژی ایجاد وب سایت های اشتراکی، از زبان هاوایی، به معنای “سریع”) و دایره المعارف گرفته شده است. مقالات ویکی پدیا برای کاربر لینک به صفحات با اطلاعات مرتبط نیز دارد.

تعرفه ساخت صفحه در ویکی پدیا بسیار اندک بوده و فقط شما هزینه مقدار زمان صرف شده برای انجام این کار پرداخت می کنید ، ایجاد بیوگرافی شما به زبان فارسی و انگلیسی ، ایجاد لینک های مورد نظر از سایر صفحات ویکی پدیا و ادرس های ای

 

نترنتی مورد نیاز و ویرایش عکس های که قرار است در مطلب شما قرار بگیرد تمامی وظیفه ما بوده و شما با پرداخت هزینه ثبت در ویکی پدیا کل امور را به ما بسپارید.

 ساخت صفحه شخصی ویکی پدیا خود را به ما پسپارید.

 

فرم درخواست مشاوره

ویکی پدیا

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *