بازگردانی اکانت اینستاگرام

روزانه به دلایل مختلفی پیج ها تجاری و پیج های شخصی بسیاری از افراد دچار فراموشی اطلاعات پیج از دسترس صاحبان اصلی آنها خارج میگردد. نوین ایده با چندین سال سابقه درخشان در حوزه مدیریت و پشتیبانی اینستاگرام به عنوان مجری در ایران شناخته می شود. ما تنها با دریافت کمترین اطلاعات (نام , ایمیل درصورت یادآوری و آی دی پیج اینستاگرام ) اقدام به برقراری ارتباط با اینستاگرام نموده و در کمترین زمان دسترسی به پیج اینستاگرام شما را فراهم خواهیم نمود.

بازگردانی اینستاگرام سریع و کمترین هزینه

بازگردانی اکانت های غیرفعال شده اینستاگرام به شما اجازه دسترسی دوباره به اطلاعات پیج اینستاگرام شما را خواهد داد , این دسترسی دوباره به اطلاعات تاثیر مسقیم بر صرفه جویی در زمان و هزینه های شما خواهد داشت.

پشتیبانی پس از بازگردانی

پس از بازگردانی اینستاگرام  تنظیمات امنیتی در صورت نیاز بر روی پیج اینستاگرام شما انجام خواهد شد تا در آینده نیز به مشکلی بر نخورید.

سوالات متداول

حساب های که توسط تیم نوین ایده  بازیابی می شوند شامل : فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت شما ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلی که باعث شود نتوانید به اکانت اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید.

پس از ثبت درخواست شما در سایت تیم کارشناسان ما با در کمتر از ۲۴ ساعت تماس حاصل می کنند.

1. سابقه چند ساله در بازگردانی، پشتیبانی و مدیریت اینستاگرام

۲٫ سرعت بالا در بازگردانی اکانت شما

برای بازیابی اکانت اینستاگرام نیاز به پسورد اکانت یا ایمیل نیست, پس با خیال راحت سفارش بدید.

تیم نوین ایده در هفت روز هفته از طریق تلفن و واتس اپ جهت پشتیبانی , راهنمایی و مشاوره رایگان همراه شماست.

سفارشات تمامی مشتریان محترم، با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه اندک انجام خواهد شد و در صورت نارضایتی بازگشت وجه انجام می شود.

درخواست بازگردانی پیج اینستاگرام

اگر به هر دلیلی پیج اینستاگرامتون از دسترستون خارج شده اصلا نگران نباشید , با ما تماس بگیرید تا به سرعت پیگیری و بازگردانی پیج اینستاگرام صورت بگیره

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.