تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

با تبلیغات بازدیدی بر اساس بازدید هزینه پرداخت کنید

تبلیغات ایمپرشن در اینستاگرام نوعی از تبلیغات در اینستاگرام است که معیار، تعداد ایمپرشن (Impression) و یا بازدید است.
ایمپرشن تعداد کل مرتبه ای است که یک پست دیده می‌شود و اهمیت ایمپرشن در بازاریابی و تبلیغات موبایلی این است که ایمپرشن می‌‌تواند نشان‌دهنده کیفیت و جذابیت یک پست باشد.

در تبلیغ ایمپرشن اینستاگرام، آگهی شما (عکس یا ویدیو) همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده به صورت پست اینستاگرام نمایش داده می‌شود . تعرفه تبلیغات ایمپرشن در اینستاگرام با هر محتوایی که می خواهید ثابت است .

تبلیغات ایمپرشن در اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

مجموعه‌ای از با کیفیت‌ترین پیج‌های ایرانی اینستاگرام در تبلیغات ایمپرشن

اگر دنبال دیده شدن توسط کاربران ایرانی اینستاگرام هستید بهترین راه و عالی ترین راه برای شما وجود دارد: به تبلیغ در پیج‌های بزرگ اینستاگرام یا همان تبلیغات بازدیدی اینستاگرام بپردازید. ما مجموعه‌ای بسیار کامل از پیج های اینستاگرام را در اختیار داریم که شما می توایند با موضوع پیچ خوذ از ما ایمپرشن دریافت کنید و فقط کافی است پیج‌ خود و یک بنر تبلیغاتی به ما ارائه دهید. جذب فالوور امروزه دغدغه اصلی افرادی که در اینستاگرام کسب و کاری دارد شده است که نوین ایده پیشتاز در این موضوع قرار دارد.

بهترین روش تبلیغات در اینستاگرام

اگر پستی که شما به ما می دهید کیفیت خوب و مخاطب پسند باشد ، امکان نمایش شما در اکسپلور وجود دارد. با به هر میزانی که شما سفارش دهید ۲۰ درصد هزینه بیشتر دریافت می کنیم بدلیل اینکه شاید بازدید شما بیشتر شد و در غیر این صورت به شما برگشت داده می شود. امکان تعیین روز و ساعت برای تبلیغات بازدیدی اینستاگرام امکان پذیر است که بهترین زمان ۱۲ تا ۱ ظهر و ۸ تا ۹ شب است.

گزارش دهی دقیق منظم به صورت فیلم برای شما تهیه شده و به کمک هشتگ اختصاصی که تعیین کردیم پست خودتون رو در تمامی پیج های که تبلیغ شده ببنید و از تغییرات و شرایط پست خود با خبر بشین ، هزینه ۱۰۰۰ ایمپرشن ۴.۲۰۰ تومان است.

البته روش هایی مناسب برای جذب صد درصدی فالوور از اینستاگرام وجود دارد که به آن پاپ آپ اینستاگرام گفته می شود که بسیار پر طرفدار است.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی ( ایمپرشن ) پست اینستاگرام

ثبت سفارش سریع و تضمینی

12.000 تومان

به ازای هر هزار ارسال دایرکت ( 1K )

تبلیغات بازدیدی ( ایمپرشن) استوری اینستاگرام

ثبت سفارش سریع و تضمینی

12.000 تومان

به ازای هر هزار ارسال دایرکت ( 1K )
تبلیغات در پیچ های اینستاگرام، یک راه عالی برای دیده شدن و دریافت بازدید توسط کاربران است. این روش ساده‌ترین و بهترین روش ایرانی برای تبلیغ در اینستاگرام است. شما در تبلیغات ویدئویی اینستاگرام، حتماً به یک ویدئو برای تبلیغ نیاز خواهید داشت. اما اینجا تنها چیزی که نیاز است، یک بنر تبلیغاتی به همراه یک کپشن خوب است. در مقایسه با تبلیغات رسمی یا اسپانسری اینستاگرام هم، مزیت تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام، یکی کمتر بودن هزینه تبلیغ است و دیگری اینکه تبلیغات اسپانسری اینستاگرام به صورت رسمی در ایران ارائه نمی‌شود. البته احتمالاً می‌دانید که ما هر دو روش دیگر را به شما ارائه می‌دهیم و هیچ اصراری بر استفاده از این روش تبلیغاتی نداریم. با این حال، از نظر ما، تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام در جای خود می‌تواند بسیار موثر باشد.
احتمالاً بدانید که سرویس اینستاگرام همیشه تعداد بازدید یک ویدئو را مشخص می‌کند. اما لازم است به شما بگویم که فقط وقتی یک بازدید به ویدئو اضافه خواهد شد که مخاطب بیشتر از ۳ ثانیه از آن را ببیند. این یعنی هزینه شما به هیچ وجه هدر نخواهد رفت. زیرا بابت کسانی که فقط ثانیه های اول ویدئو را دیده‌اند و جذب آن نشده‌اند، پولی پرداخته نمی‌شود.
این نوع تبلیغات، بیش از هر کس دیگری، برای برندهای بزرگی مناسب است که به دنبال افزایش آگاهی (Awareness) مخاطبان نسبت به برند خود هستند. چرا که اینستاگرام یک رسانه فوق‌العاده برای ایجاد آگاهی است و ویدئو تاثیرگذارترین نوع محتوا.
بله پست شما امکان اکسپلور دارد . شما با هزینه درست و به موقع پیچ خود را در میان پیچ های پر بازدید اینستاگرام قرار می دهید و از تعرفه زیاد و بی دلیل پیچ ها خلاص شده و با به عنوان کارگزار شما برای شما تبلیغات انجام می دهیم . به پلیل هدفمند بودن تبلیغات کاملا فالوور های واقعی و مشتری صددرصدی شما می شوند.
پست شما انتشار پیدا می کند و به مقدار تعدادی که شما سفارش داده اید بازدید از پست شما می شود و به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید شما ۴.۲۰۰ تومان پرداخت می کنید.

درخواست تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

با ما تماس بگیرید که در سریع ترین زمان کمپین شما ایجاد شود.

ما با شما تماس میگیریم.

با ما تماس بگیرید