تبلیغات در دایرکت اینستاگرام

با تبلیغات بازدیدی بر اساس بازدید هزینه پرداخت کنید

ارسال پیام دایرکت در اینستاگرام امکان جدیدی است که اضافه شده به فعالیت های شرکت نوین ایده در تبلیغات اینستاگرام ، ارسال مستقیم پست مورد نظرشما به صورت دایرکت به کاربران هدف شما با امکان ارسال ۲ میلیون دایرکت در روز.

کاربران خود را میتوانید با فالوور های یک یا چند page و یا لایک کننده های یک یا چند پست انتخاب کنید که مجموع تعداد این افراد باید بالای ۵۰,۰۰۰ تا شود زیرا امکان ارسال کم تر از این تعداد وجود ندارد.

تبلیغ شما میتواند متنی طولانی با عکس یا فیلم باشد که این تبلیغ به صورت مستقیم به دایرکت کاربران انتخاب شده شما ارسال میشود و این تبلیغات به دلیل محدودیت های زیاد دایرکت اینستاگرام از طریق هزاران page مختلف به دایرکت افراد ارسال میشود و با page خود شرکت شما ارسال نمیشود.

توضیحاتی در مورد ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام

به علت حجم زیاد ارسال باید حداقل چند ساعت قبل از ارسال هماهنگی لازم را انجام دهید.

امکان مشاوره رایگان برای شما در خصوص انتخاب کاربران هدف خود وجود دارد.

ویژگی های ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام

بازدهی این نوع تبلیغ به علت وجود عکس و فیلم در تبلیغ شما بسیار بالاست و تاثیر بیشتری در فروش شما دارد و همینطور در آینده page شما به طور چشمگیری تاثیر میگذارد البته به این شرط که کاربران هدف خود را به درستی انتخاب کرده باشید.

برای انتخاب درست کاربران به این نکته باید دقت کنید که page آن افراد fake نباشد برای متوجه شدن این موضوع میتوانید به مقایسه تعداد فالوورهای یکpage و تعداد لایک های پست های آن بپردازید

در صورت اختلاف زیاد متوجه این موضوع میشوید که تعداد زیادی از فالوور های آن page ممکن است fake باشد و یا تعدادی از فالوور های آن پیج را انتخاب کنید که کاربران واقعی باشند و fake نباشند.

برای گزارش گیری این نوع تبلیغ در پایان ارسال id تمامی page هایی که به آن ها ارسال شده است به شما تحویل داده میشود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید

خط ویژه : ۰۲۱۸۸۹۱۸۰۵۸

موبایل و واتس اپ : ۰۹۱۲۳۲۳۳۰۶۴

سایت : Novinideh.com
تلگرام : @Novinideh