تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

تبليغات پاپ آپ اينستاگرام

جذب و افزایش فالوور های کاملا آنلاین و ایرانی هستند.

اینستاگرام این روز ها به لقب  پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی رسیده و افزایش فالوور یکی از دغدغه های اصلی کاربران اینستاگرام شده ، افراد برای بازدید بیشتر پیچ اینستاگرام خود دست به تبلیغات غیر هدفمندی میزنند که علاوه بر این که باعث افزایش بازدید آن ها نشده که بلکه باعث هدر رفتن هزینه تبلیغات آن ها می شود، امروزه تبلیغات اینستاگرام بسیار بازار داغی در حوزه فروش کالا دارد که شرکت نوین ایده این امکان به صورت پاپ آپ برای کاربران ایرانی در دسترس قرار داده است تا بتوانند تبلیغات پاپ آپ خود را به جامع هدف کسب و کار خود نشان بدهند.

مشاوره تبلیغات

پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

همونطور که میدونید اینستاگرام دسترسی تمامی ربات های جذب فالوور رو برای پیج ها بسته؛ و اجازه نمیده کسی از این طریق فالوور بگیره نوین ایده با ارسال نوتیفیکیشن و تبلیغ، افراد در حین استفاده از اینستاگرام به یکباره روی پیج شما برده می شوند و پیج شما را مشاهده می کنند. اگر محتوا و فعالیت شما را دوست داشته باشند فالوتون میکنند و در این روش چون افراد واقعی هستند با بازدهی ۱۰۰% مواجه می شوید.

پاپ اپ اینستاگرام

نمایش پیج شما در ۶۰۰ هزار گوشی در کل کشور

 

 جدیدترین و مناسب ترین شیوه تبلیغات در کشور تجربه کنید.

 

جذب فالوور بین ۴۰۰ الی ۱۰۰۰ فالوور واقعی

 

پایین ترین تعرفه کشور + پشتیبانی ۲۴ ساعته

 

به نتایج دلخواه خود برسید

افزایش بازدید پیج

تفاوت تبلیغات در نوع پاپ آپ با سایر تبلیغات این است که تمامی کسانی که این تبلیغ را مشاهده میکنند به صورت انلاین هستند و کامل بازدید طبیعی و هدفمند از پیچ و پست شما می شود.

افزایش فروش

افزایش فروش

محصول خود را در گوشی هزاران کاربر انلاین پاپ اپ کنید و فروش خود را در لحظه بالا برده، اگر کسب کار شما نیاز به رونق و افزایش فروش داره با این نوع تبلیغ محصول یا کار خود را به کاربران آنلاین اینترنت نمایش دهید.

جذب فالوور واقعی و هدفمند

کابر هدف خودتون مشخص کنید، سن، جنسیت و منطقه جغرافیایی فیلتر هایی است که شما برای تبلیغ خود قرار میدین، بدون شک شما با یک محتوا خوب در تبلیغ کاربر خودتون جذب کنید به راحتی آن چه که فکر می کنید .

سوالات متداول

شرکت نوین ایده با به کارگیری متخصصان میتوانند هدفمند ترین نوع تبلیغ پاپ اپ را با بهترین هزینه نسبت به سایر رقبا در اخیار شما قرار بدهند .

شما میتوانید مشاوره رایگان در مورد تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام از ما دریافت کنید.

شما با خرید پاپ اپ اینستاگرام پیچ خود را به تعداد زیادی از مخاطبین اینستاگرام نشان داده که تمامی آن ها کاربران فعال و آنلاین هستند  کاربران با نمایش پاپ اپ  به سلیقه خودشان و با انتخاب خودشون شما را دنبال می کنند در این صورت همزمان با افزایش فالور با افزایش لایک و بازدید پست ها مواجه می شوید

تو این روش تبلیغات پیج شما برای ۲۰۰ هزار الی ۶۰۰ هزار گوشی مختلف ارسال میشه و اونها تبلیغ شما رو روی گوشیشون بصورت باز شده میبینن. این خاصیت پاپ آپ است.. که در صورتی که کسی گوشیش به اینترنت وصل باشه بدون اینکه روی چیزی کلیک بکنه براش باز میشه. پروفایل پیج اینستاگرام شما بین ۱۰۰٫۰۰۰ الی ۳۵۰٫۰۰۰ هزار بازدید نمایه یا visit profile خواهد گرفت.

درخواست پاپ آپ اینستاگرام

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.