خدمات دریافت تیک آبی اینستاگرام

  • دریافت قطعی تائیدات رسمی فیسبوک با توجه به تحریم های ایران
  • استعلام قطعی قبل از اقدامات اصلی
  • بدون نیاز به مسترکارت و یا اطلاعات خاص

برای سفارش و خرید پاپ آپ اینستاگرام کلیک کنید

تیک آبی اینستاگرام چیست

در بین پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام یکی از پر استفاده‌ترین فضاهایی است که مورد توجه کاربران قرار گرفته. کاربران بسیاری در سراسر دنیا در این برنامه فعالیت می‌کنند. از شرکت‌ها و برندهای تجاری گرفته تا سلبریتی‌ها و ورزشکاران و بازیگران مشهور و حتی افراد عادی. از همین رو تعداد ایجاد صفحات فیک مخصوصا برای افراد معروف هر روز رو به افزایش است.
اینستاگرام هم مثل دیگر پلتفرم‌ها (توییتر، فیسبوک و…) امکان جلوگیری از ساخته شدن پیج‌های فیک را ندارد، به همین دلیل تیک آبی خلق شد تا نشانی باشد برای تشخیص فیک بودن و نبودن پیج اینستاگرام افراد.

تیک آبی اینستاگرام چیست

تیک آبی اینستاگرام در کنار نام کاربری شما در اینستاگرام قرار می‌گیرد. اگر پیج اینستاگرام افراد معروفی مانند ورزشکاران و بازیگران را دیده باشید حتما نشان آبی اینستاگرام را در صفحه آنها دیده‌اید.  اما دریافت تیک آبی شرایطی هم دارد…

خدمات مرتبط: اکسپلور اینستاگرام

اگر قصد دریافت تیک آبی اینستاگرام را دارید کافیست در قسمت پایین همین صفحه فرم درخواست تیک آبی اینستاگرام را پر کنید و برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خوهند گرفت.

شرایط دریافت تیک آبی

معتبر باشید

معتبر باشید

بدیهی است که شما باید همانی باشید که می‌گویید! یعنی یک شخص واقعی یا یک شرکت با نام تجاری ثبت شده. اعتبار شما یک شرط مهم برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام است. (نشان آبی به پیج‌های فیک تعلق نمی‌گیرد)

تیک آبی اینستاگرام | نوین ایده

منحصربه‌فرد باشید

به‌طور کلی هر فرد یا شرکت می‌تواند برای یکی از پیج‌های خودش درخواست تاییده اینستاگرام اقدام کند. مگر دو پیج با محتوای یکسان، برای هر زبان داشته باشید. (تیک آبی برای حساب‌هایی که در صفحه‌شان به مطالب عمومی می‌پردازند، انجام نمی‌شود)

تیک آبی اینستاگرام | نوین ایده

صفحۀ عمومی

پیج شما باید public (عمومی) و برای همه کاربران قابل مشاهده باشد. اگر صفحۀ شما Private (خصوصی) است برای دریافت تیک آبی وضعیت آن را تغییر دهید.
(پیج‌های شخصی برای دریافت تیک آبی تایید نمی‌شوند)

پروفایل اینستاگرام

بیوگرافی کامل

در نوشتن اطلاعات پروفایل وسواس داشته باشید. باید همه اطلاعاتی که نیاز است را بنویسید. عکس پروفایل هم فراموش نشود. ایستاگرام، حساب‌هایی که به مکان عکس پروفایل گل می‌گذارند را برای دریافت کردن تیک آبی تایید نمی‌کند، همینطور باید در پیج‌تان دست‌کم یک پست داشته باشید.

تیک آبی اینستاگرام | نوین ایده

شناخته شده باشید

باز هم تاکید می‌کنیم که شهرت برای اینستاگرام خیلی مهم است. درنتیجه افراد عادی عملا شانسی برای گرفتن تیک آبی ندارند. پس یا باید برند مشهوری داشته باشید یا خودتان به اندازه کافی شناخته شده باشید.

خرید تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام نشان اعتبار و شهرت صفحه شماست. داشتن این نشان یعنی شما یا برندتان شناخته شده است و اینستاگرام اعتبار و هویت شما را تایید می‌کند. اگر می‌خواهید تیک آبی را بگیرید، برای مشاوره و کارشناسی پیج، فرم زیر را پر کنید. ما با شما تماس می‌گیریم.

تیک آبی اینستاگرام

به این مطلب چند ستاره میدین؟

امتیاز کل: / 5. تعداد رای های ثبت شده:

هیچ امتیازی ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?