ثبت نام در imdb

IMDb مخفف عبارت Internet Movie Database است که به عنوان پایگاه داده فیلم در بستر اینترنت شناخته می شود. میزان محبوبیت و اعتبار IMDb به قدری است که تمامی رسانه های سینمایی و مجلات اعتبار یک فیلم را از این وبسایت شناسایی می کنند. ثبت نام در imdb به عنوان بازیگر، خواننده و دست اندرکاران فیلم و سینما فرصتی عالی برای دیده شدن بیشتر و کسب اعتبار بالاتر در بین جامعه سینما می باشد.

یکی از وپژگی های جالب توجه imdb، امکان ثبت رزومه و پروفایل شخصی می باشد. در این وبسایت اطلاعات بازیگران بزرگ و کوچک قرار داده شده است. و تمامی رزومه ها از ابتدا تا اکنون دسته بندی شده است. البته که این وبسایت تنها مختص به بازیگران، کارگردان ها و دیگر فعالان صنعت فیلم سازی نیست. و برای هر شخصی قابل ساخت و ویرایش می باشد. 

به منظور افزایش اعتبار خود در تمامی زمینه ها و افزایش میزان محبوبیت خود در جامعه جهانی، IMDb همان جایی است که انتظار شما را می کشد. یکی از مزایای ثبت نام در سایت IMDb، امتیاز مثبت در روند دریافت تیک آبی اینستاگرام می باشد.

بله درست خواندید، وبسایت های معتبر در صورتی که اطلاعات شما نیز در آن ها به صورت رسمی ثبت شود، به شما اعتبار بیشتری می دهند تا جایی که این اعتبار را به شبکه های اجتماعی نیز تزریق می کنند. 

پروفایل-IMDb

فرم درخواست ثبت نام در IMDb

از خدمات دیگر ما نیز دیدن فرمایید

ثبت نام در IMDB

زمانش رسیده تا بیشتر دیده بشی
میلیون تومان 6
  • در سه تا 5 روز کاری
  • کاملا تضمینی و عالی
  • ثبت پروفایل تجاری
پر بازدید

از خدمات دیگر ما نیز دیدن فرمایید

تاریخچه فعالیت IMDb

سال 1987 میلادی جرقه شروع انقلابی در صنعت فیلم سازی جهان بود جایی که آقای کول نیدهام، که عاشق فیلم و سریال بود به فکر جمع آوری لیستی از بازیگران زن انگلیسی افتاد. که با نام آن چشمان در مجلات مختلف به انتشار رسید که علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرد.

در تاریخ 17 اکتبر 1990 میلادی که به تازگی تحصیلات خود را در زمینه سیستم های کامپیوتری به پایان رسانده بود. برنامه ی به نسبت کوچکی را برای گروه یوزرنت نوشت. این برنامه اطلاعات تیتراژ های پایانی فیلم را در خود جمع آوری می کرد که به عنوان بانک اطلاعاتی تیتراژ فیلم ها شناخته شد.

بعد از این اتفاق برنامه کوچک نیدهام مورد استقبال عاشقان صنعت فیلم سازی قرار گرفت. تا جایی که بقیه نیز اقدام به تکمیل اطلاعات این برنامه کردند که علاوه بر لیست اطلاعات فیلم ها، بازیگران و کارگردانان نیز اضافه شدند. بعد ها این اطلاعات به افراد فقید جامعه سینما نیز به روز رسانی شد. و به نوعی با این کار باعث شده که بیش از پیش دیده شود. در اواخر سال 1990 فهرست فیلم نیدهام به بیش از 10000 عدد رسید.

بعد از مدتی فکر ایجاد یک پلتفرم جامع برای معرفی و ذخیره اطلاعات تمام فیلم ها و بازیگران و هر نقشی که در یک فیلم وجود دارد. به ذهن خلاق نیدهام خطور کرد. بعد از آن IMDb یا دیتابیس فیام در بستر اینترنت متولد شد. که در سال 1998 غول امروزی کسب و کار اینترنتی یعنی آمازون این شرکت را خریداری کرد.

ثبت نام در IMDB

مزایای ثبت نام در IMDB

در دنیای دیجیتالی امروز پروفایل سازی در وب سایت های معتبر باعث افزایش مستقیم و غیر مستقیم شما در جامعه دیجیتال می شود. یکی از وب سایت هایی که داشتن گروفایل رسمی تاثیر مستقیم بر روی افزایش اعتبار شما در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام می باشد ثبت نام در IMDB می باشد.

چرا که داشتن پروفایل رسمی و ثبت شده در این وبسایت محبوب باعث افزایش احتمال قبول شدن درخواست تیک آبی ما به اینستاگرام می باشد. و همچنین اعتبار بالایی را در جامعه سینمایی به دست می آوریم و از مزایای آن استفاده کنیم.