دستگاه دفع موش وینرز

دستگاه دفع جوندگان موذی F320 (التراسونیک) VINNERZ SERVICE

به آسانی فقط در چهار مرحله جوندگان مزاحم را بیرون برانید

  1. برای جانمایی دستگاه وینرز یک منطقه باز معین کنید.
  2. دستگاه را به یک پریز برق متصل نمایید، دقت کنید دستگاه را پشت مبلمان، قفسه و … قرار ندهید.
  3. با خیالی آسوده مزاحمت جوندگان را فراموش کنید.
  4. بیرون راندن جوندگان را برای همیشه به وینرز بسپارید.

تجهیزات دستگاه

پیشرفته ترین، تمیز ترین و راحت ترین روش مقابله با موش استفاده از تجهیزات الکترونیکی دور کننده جوندگان وینرز می باشد برخلاف روشهای قدیمی و سنتی، برای شما محیطی امن و راحت به دور از هر گونه آلودگی و نگرانی فراهم میکند .

نتایج آزمایشات و تحقیقات بیانگر این مطلب است که جوندگان (موش و …) به محض قرار گرفتن در معرض امواج فراصوت محل را ترک می کنند .

این امواج بیش از ۱۰۰ مرتبه در هر ثانیه نوسان میکند و باعث آزار و اذیت از ناحیه سیستم عصبی جوندگان (موش) میشود ، همچنین دستگاه دفع جوندگان وینرز طوری طراحی شده که با انتشار امواج فراصوت در فرکانس های مختلف، سیگنال های مرکب مانع از عادت کردن موش به این امواج در دراز مدت میشود.

الکترونیکی دفع جوندگان وینرز با استفاده از جدید ترین فناوری آلتراسونیک (فراصوت)، اصواتی را در فرکانس و شدت بالا، توسط فرستنده های فراصوت (این امواج بیشتر از ۲۰ کیلوهرتز است که بالاتر از حد شنوایی انسان می باشد) منتشر می کند تا از فضای پیرامون ما در مقابل جوندگان حفاظت کنند، این اصوات برای انسان بی ضرر و غیر قابل شنیدن است ولی برای جوندگان بسیار آزاردهنده و دردناک می باشند.

دستگاه های فراصوت وینرز چگونه کار میکنند؟

دستگاه دفع موش وینرز با ارسال امواج فراصوت محیطی آزاردهنده برای جوندگان به وجود می آورند که باعث آزار و ناراحتی جانور میشود ، در نتیجه حیوان ناچارا محیط را ترک میکند. البته این امواج (فراصوت) بر خلاف امواج الکترومغناطیسی برای انسان و سایر موجودات خانگی نظیر سگ، گربه، ماهی و همچنین گیاهان کاملا بی ضرر بوده و هیچگونه عوارضی برای آنها به همراه نخواهد داشت.

امواج آلتراسونیک دستگاه وینرز، به مراتب از سموم و روش های مبارزه شیمیایی امن تر و نسبت به تله های کشنده مکانیکی و چسب موش مهربانانه تر هستند و همچنین بر خلاف روشهای دیگر شما را هیچ وقت با لاشه حیوان و فضای کثیف و ناخوشایند روبرو نخواهند کرد.

دستگاههای دفع موش وینرز قابل استفاده در خانه ها، انبارها، اتاق های زیر شیروانی، تاسیسات و صنایع، آشپزخانه ها و رستورانها و مراکز پرورش دام و طیور می باشند.

تاثیرات فراصوت بر روی موش ها امواج فراصوت (آلتراسونیک) بر روی مکانیزم شنیداری و عصبی موش ها اثر میگذارند، چنانچه جوندگان بیش از ۳ یا ۴ روز در معرض امواج فراصوت دستگاه دور کننده جوندگان وینرز قرار بگیرند، دچار ناراحتی و درد در سیستم شنوایی، تاثیر بر تغذیه، تحرک و اختلال در تولید مثل خواهند شد که در نهایت مجبور به ترک محیط میشوند.

مشخصات دستگاه دفع موش

دستگاه دفع موش

M2562 PLUS

ولتاژ کار دستگاه :۲۲۰ولت تکفاز

توان مصرفی :۶ وات

شدت امواج فراصوت: ۱۴۰ دسی بل

فرکانس: ۲۶ کیلوهرتز تا ۶۵ کیلوهرتز

وزن: ۵۰۰ گرم

ابعاد: ۵*۱۶*۹/۵ سانتیمتر

تعداد فرستنده های فراصوت: ۴ عدد

زاویه پوشش :۳۶۰ درجه

فضای قابل پوشش: تا ۱۲۰ متر مربع

تجهیزات دستگاه

امواج آلتراسونیک دستگاه

تاثیرات فراصوت بر روی موش ها امواج فراصوت (آلتراسونیک) بر روی مکانیزم شنیداری و عصبی موش ها اثر میگذارند.

چنانچه جوندگان بیش از ۳ یا ۴ روز در معرض امواج فراصوت دستگاه دور کننده جوندگان وینرز قرارگیرند، دچار ناراحتی و درد در سیستم شنوایی، تاثیر بر تغذیه، تحرک و اختلال در تولید مثل خواهند شد که در نهایت مجبور به ترک مکان میشوند.

دستگاههای دفع موش وینرز قابل استفاده در خانه ها، انبارها، اتاق های زیر شیروانی، تاسیسات و صنایع، آشپزخانه ها و رستورانها و مراکز پرورش دام و طیور و … می باشند.

فراصوت دفع جوندگان وینرز ، به مراتب از سموم و روش های مبارزه شیمیایی امن تر و راحت تر نسبت به تله های کشنده و چسب موش کارا تر عمل میکند و همچنین بر خلاف روشهای مشابه شما را هیچ وقت با لاشه حیوان و فضای کثیف و ناخوشایند روبرو نخواهد کرد.

نحوه عملکرد دستگاه

دستگاه دفع موش وینرز با تولید امواج فراصوت محیطی آزاردهنده برای جوندگان به وجود می آورد که باعث آزار و ناراحتی جانور میگردد، و متقابلا حیوان مجبور به ترک آن محیط میشود.

امواج فراصوت (آلتراسونیک) بر روی مکانیزم شنیداری و عصبی موش ها اثر میگذارد، چنانچه جوندگان بیش از ۳ یا ۴ روز در معرض امواج فراصوت دستگاه قرار بگیرند

دچار ناراحتی و درد در سیستم شنوایی، تحرک و اختلال در تولید مثل و حتی تاثیر بر تغذیه آن ها دارد که در نهایت مجبور به ترک محیط میشوند.

البته این امواج (فراصوت) بر خلاف امواج الکترومغناطیسی برای انسان و سایر موجودات نظیر سگ، گربه، ماهی و همچنین گیاهان کاملا بی ضرر بوده و هیچگونه عوارضی برای آنها به همراه نخواهد داشت.

امواج آلتراسونیک دستگاه فراصوت دفع جوندگان وینرز، به مراتب از سموم و روش های مبارزه شیمیایی امن تر و راحت تر نسبت به تله های کشنده و چسب موش کارا تر عمل میکند و همچنین بر خلاف روشهای قدیمی وسنتی شما را هیچ وقت با لاشه حیوان و فضای آلوده و کثیف روبرو نخواهد کرد.

دور کننده آلتراسونیک جوندگان وینرز قابلیت نصب در مکانهایی مانند انبارها، نمایشگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها، فروشگاه های مواد غذایی، تابلوهای برق و تاسیسات صنعتی، گلخانه ها و مراکز پرورش دام و طیور و اماکنی دیگری که در معرض حمله جوندگان موذی هستند قابل نصب و راه اندازی است .

طریقه نصب

دستگاه دور کننده جوندگان وینرز را در نزدیک ترین محلی که علایم فعالیت جوندگان وجود دارد در ارتفاع ۵۰ تا ۱۲۰سانتیمتری از سطح زمین روی دیوار نصب نمایید (توجه کنید که هرچه دستگاه در ارتفاع بالاتری قرار گیرد.

منطقه قابل پوشش توسط امواج بیشتر بوده و متعاقبا از شدت امواج نیز کاسته خواهد شد) بنابراین چنانچه به پوشش وسیعی نیاز ندارید برای نتیجه سریع تر می توانید دستگاه را تا ارتفاع ۵۰ سانتی متری از سطح زمین نصب کنید .

همچنین دستگاه را پشت اجسامی مانند قفسه، کمد، مبلمان و غیره قرار ندهید .

نکته : توجه داشته باشید محیطی که دستگاه وینرز نصب است باید باز و بدون مانع باشد.

خرید دستگاه دفع موش وینرز

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.