دستگاه موش‌کش برقی ، صنعتی

دستگاه موش کش

دستگاه موش کش برقی و صنعتی نوین‌ایده مناسب محیط های باز مانند باغ ، محوطه ویلا ، مزرعه و زمین های باغی و کشاورزی است که تعداد زیادی موش در آن زندگی میکنند.
فرآیند این دستگاه کاملا بهداشتی و به دور از هر گونه آلودگی و تماس مستقیم دست با لاشه حیوان است، موش کش برقی توانایی کشتن ۱۵ موش در هر بار تخلیه دستگاه و ۲۰۰ موش در روز می باشد.
این دستگاه محصولی منحصر به فرد برای آسایش و راحتی شماست تا محیطی امن و به دور از مزاحمت هر گونه جونده موذی برای شما فراهم آورد. مشتریان ما انواع سازمان های و مراکز بزرگ و همچنین انبار داران و سوله داران مطرح کشور است که با مشکلات این چنین مواجه هستند .
این دستگاه فقط و فقط برای محیط های باز که رفت و آمد جونده موذی مانند موش را آسان کرده سدی در مقابل زاد و ولد این موجود است.

خدمات دستگاه موش کش صنعتی

دستگاه موش کش برقی کشاوزی دارای خدمات پس از فروش تا ۵ سال و گارانتی ۱ ساله است که شما میتوانید با اطمینان کامل دستگاه موش کش الکترومغناطیس خریداری کنید و از محیط بدون موش لذت ببرید. کیفیت قطعات استفاده شده در دستگاه موش کش از بالاترین کیفیت ممکن قطعات دستگاه موش کش بازار استفاده شده . کیفیت طراحی و قطعات دستگاه کاملا تضمین شده .

کیفیت طراحی و قطعات دستگاه کاملا تضمین شده می باشد . این دستگاه دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد .

دستگاه موش کش صنعتی در کارخانه ها و سوله های شرکت های معتبر نصب شده که بازدهی فوق العاده ای در زمینه از بین موش را داشته است و سایر محصولات مانند دستگاه دفع موش و چسب موش بسیار در کنار این دستگاه توصیه شده که محیط خودتون کامل پاک سازی بشه و دیگه از آزار موش ها خلاص می شوید …

فرم زیر را پر‌کنید تا ما با شما تماس بگیرم و به شما مشاوره رایگان بدهیم.

به این مطلب چند ستاره میدین؟

امتیاز کل: / 5. تعداد رای های ثبت شده:

هیچ امتیازی ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?