دستگاه موش کش برقی صنعتی

دستگاه موش‌کش برقی ، صنعتی

دستگاه موش کش برقی و صنعتی

دستگاه موش کش برقی و صنعتی نوین‌ایده مناسب محیط های باز مانند باغ ، محوطه ویلا ، مزرعه و زمین های باغی و کشاورزی است که تعداد زیادی موش در آن زندگی میکنند.

فرآیند این دستگاه کاملا بهداشتی و به دور از هر گونه آلودگی و تماس مستقیم دست با لاشه حیوان است، موش کش برقی توانایی کشتن ۱۵ موش در هر بار تخلیه دستگاه و ۲۰۰ موش در روز می باشد.
این دستگاه محصولی منحصر به فرد برای آسایش و راحتی شماست تا محیطی امن و به دور از مزاحمت هر گونه جونده موذی برای شما فراهم آورد.

 مشتریان ما انواع سازمان های و مراکز بزرگ و همچنین انبار داران و سوله داران مطرح کشور است که با مشکلات این چنین مواجه هستند .
دستگاه موش کش برقی و صنعتی فقط و فقط برای محیط های باز که رفت و آمد جونده موذی مانند موش را آسان کرده سدی در مقابل زاد و ولد این موجود است.

خدمات دستگاه موش کش صنعتی

دستگاه موش کش برقی کشاوزی دارای خدمات پس از فروش تا ۵ سال و گارانتی ۱ ساله است که شما میتوانید با اطمینان کامل دستگاه موش کش الکترومغناطیس خریداری کنید و از محیط بدون موش لذت ببرید.

کیفیت قطعات استفاده شده در دستگاه موش کش از بالاترین کیفیت ممکن قطعات دستگاه موش کش بازار استفاده شده . کیفیت طراحی و قطعات دستگاه کاملا تضمین شده .

کیفیت طراحی و قطعات دستگاه کاملا تضمین شده می باشد . این دستگاه دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد . دستگاه موش کش صنعتی در کارخانه ها و سوله های شرکت های معتبر نصب شده که بازدهی فوق العاده ای در زمینه از بین موش را داشته است و سایر محصولات مانند دستگاه دفع موش و چسب موش بسیار در کنار این دستگاه توصیه شده که محیط خودتون کامل پاک سازی بشه و دیگه از آزار موش ها خلاص می شوید …

فرم زیر را پر‌کنید تا ما با شما تماس بگیرم و به شما مشاوره رایگان بدهیم.

‫0/5 ‫(0 نظر)