دستگاه دفع موش وینرز

از کجا بدانیم که موش داریم ؟

 

صدای دست و پا زدن و خراشیدن  دیوارهای مخصوصا در شب ، نشانه هایی از جویدن یا حرکت موشها در محیط شماست ، بعد ها ممکن است شما با بسته های مواد غذایی که آسیب دیده با فضله ی حیوان مواجه شوید که اینها می تواند به معنی آلودگی به موش یا جانور موذی دیگری باشد. علائم دیگری که ممکن است با آن روبرو شوید شامل مدفوع و ادرار ، جاروها یا سوراخ هایی در دیواره های فونداسیون و اطراف آن و یا ترک سطوح غبارآلود است که همه این ها نشانه آن است که محیط شما موش دارد .

 

چگونه میتوانیم از شر موش خلاص شویم ؟

 

  • جلوگیری
  • پیشگیری در کنترل موش در خانه شما نقش کلیدی

 

دستگاه های التراسونیک

 

دستگاه های التراسونیک امواج صوتی یا ارتعاشاتی را ایجاد می کنند که موش ها دوست ندارند و باعث ناراحتی موشها از سیستم عصبی آنها میشود. با این حال موش ها و جوندگان ممکن است با امواج یا صداهایی که دستگاه التراسونیک تولید میکنند سازگار شده و دوباره به محیط شما برگردند. به همین دلیل توصیه می شود از دستگاه های التراسونیک با فرکانس متغییر به همراه سایر گزینه های که در کنترل و مبارزه با این نوع جانور موذی تاثیر گذار است استفاده شود.

دستگاه های التراسونیک دفع موش وینرز بر خلاف نمونه های خارجی و چینی موجود در بازار در تولید این فرکانس های متغییر موفق بوده است و دستگاه دفع موش وینرز ۳۰ تا فرکانس متغییر تولید میکند. در این صورت  است که با تغییر فرکانس صوت امکان عادی شدن صدا به جوندگان و موش ها داده نمیشود و در واقع محیطی که دارای این صداست برای انها غیر قابل تحمل است.

از مهم ترین مزیت های دستگاه دفع موش وینرز (دستگاه التراسونیک تنها راه مبارزه با موش) که تولید امواج متغییر میکند این است که باعث میشود که جانور این محیط را به عنوان محیطی امن برای زاد و ولد خود تلقی نکند و درنتیجه از تکثیر بیش از حد حد موش جلوگیری میشود .
لازم به توجه و یادآوری است که موش و جونده موذی بالغ ظرف مدت کوتاهی ، ۲ هفته شروع به زاد و ولد میکند و در این مدت کوتاه هر جفت موش به هزاران موش تبدیل میشوند و محیط شما از موش اشباه میشود .

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *