طراحی اپلیکیشن | application design

طراحی اپلیکیشن

امروزه با گسترش کسب و کار های مجازی داشتن اپلیکیشن و راه های ارتباطی میان مشتریان خود بزرگترین دغدغه صاحبان کسب و کار ها شده، همزمان با گسترش تلفن های هوشمند امروزه بیشترین آمار دسترسی مردم به اینترنت از طریق موبایل و تبلت ها صورت می گیرد.

نوین ایده در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios فعالیت می کند و به گونه ای اپلیکیشن مورد نظر شما طراحی می کند تا بهترین خدمات را به شما و مشتریان شما بدهد.

داشتن یک اپلیکیشن موبایل باعث می شود کسب کار شما افزایش فروش را تجربه کرده و افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی اپلیکیشن با ما در ارتباط باشید.

مشاوره طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS از تخصص ماست 

امروزه استفاده از گوشی موبایل روز به روز در حال افزایش است. مسلما در چنین دنیایی، یک اپلیکیشن داشتن، لازمه رشد بسیاری از کسب و کار ها است.
به همین دلیل است که امروزه برنامه نویسی موبایل رواج زیادی در بین مخاطبان برنامه نویس دارد .
نقش طراحی اپلیکیشن موبایل (برنامه نویسی موبایل ) در کسب درآمد آنی، ارتباط مستمر با مشتری و گسترده‌تر کردن افق های کسب و کار، زمینه ساز جا افتادن اپ ساز ها در جامعه فناوری امروزه بوده است.

اپلیکیشن

ویژگی های طراحی اپلیکیشن خوب

ساخت اپلیکیشن
  • سرعت بالا اپلیکیشن
  • امنیت اپلیکیشن
  • دارای نسخه اندروید و ای او اس باشد
  • بروز رسانی هدفمند و منظم داشته باشد
  • اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی
  • رفع نیازها کاربران
  • با ایده خلاقانه همراه باشد
  • جذابیت بصری داشته باشد
  • و …

تاریخچه سیستم عامل های موبایل برای اشنایی بیشتر با طراحی اپلیکیشن

آی او اس | IOS

اپل در سال ۲۰۰۷، iOS را مختص دیوایس های خودش توسعه داد و با توجه به حرفه‌ای بودن ظاهر و کارایی اش خیلی سریع محبوبیتی در حد اندروید ( شاید هم بیشتر؟) پیدا کرد.

جالب است بدانید تا پایان سال ۲۰۱۰ نزدیک به ۵۹ درصد صفحات وب مربوط به این سیستم عامل بود .

علت محبوبیت این سیستم عامل تقسیم زمان پردازنده به اندازه مورد نیاز برای هر برنامه است تا از اتلاف انرژی کاسته و سرعت افزایش یابد .

اندروید | Android

اندروید/ Android سیستم عاملی open source بر پایه لینوکس است. شرکت Android Inc در سال ۲۰۰۸  این OS را برای گوشی های touch توسعه داد و به بازار معرفی کرد.

گوگل شرکت اندروید رو در سال ۲۰۰۵ خرید و این سیستم عامل اساسا متعلق به google است .

اپل و اندروید با هم مارکت سیستم عامل ها رو اشغال کردند و انتخاب کاربران بیشتر به سلیقه و نیاز های شخصی و کاری‌شون بستگی دارد.

آیا واقعا باید اپلیکیشن طراحی کنید؟

طراحی اپلیکیشن

داشتن اپلیکیشن واقعا فواید زیادی دارد اما نمیتوان تنها راه برای افزایش فروش و رونق کسب کار به عنوان یک گزینه حتمی و همیشگی به آن نگاه و فکر کرد. اگر غالب مشتریان و کاربران در حوزه مورد نظر شما از تلفن های همراه استفاده نمی کنند و یا با اینترنت فقط برای کسب اطلاعات جزیی نه خرید استفاده می کنند باید گفت به فکر طراحی اپلیکیشن بودن یک اشتباه است، اما امروزه شرایط که کسب و کار ها به سمتی می روند که در دنیای پر مشتری اینترنت به دنبال مشتریان هدف خود هستمد داشتن یک اپلیکیشن و طراجی اپلیکیشن منزومات کسب و کار شما می تواند باشد.

اگر تمام موارد بالا در مورد شما صدق نمی کند و اگر کاربران خود را می شناسید و آن ها را تحلیل نموده اید و می دانید که مشتریان هدف شما نیاز به اپلیکیشن برای ارتباط با شما و خرید محصولات دارد بهترین گزینه این است که با متخصصین نوین ایده تماس گرفته تا شما را برای داشتن یک اپلیکیشن خوب راهنمایی و ثبت سفارش کنند، خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز افتخار ماست.

با اینکه داشتن اپلیکیشن واقعا فواید زیادی دارد اما نمیتوان برای افزایش فروش و سبقت از رقبا به عنوان یک گزینه حتمی به آن فکر کرد . اگر غالب مشتریان و کاربران در حوزه مورد نظر شما از تلفن های همراه استفاده نمی کنند و یا با اینترنت فقط برای کسب اطلاعات جزیی نه خرید استفاده می کنند باید گفت به فکر طراحی اپلیکیشن بودن یک اشتباه است

تماس با ما

برای مشاوره رایگان جهت رشد و پیشرفت کسب و کار بر اینترنت و درخواست طراحی اپلیکیشن با ما در تماس باشید.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.