قیمت دستگاه دفع موش ایران دی اچ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اگر شما هم به دنبال خرید بهترین دستگاه دفع موش هستید، ما در این مقاله قیمت و سایر ویژگی های تمامی دستگاه های التراسونیک دفع موش موجود در بازار را قرار داده ایم. با یک نگاه کلی به مقاله زیر به راحتی میتوانید، یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. در این صفحه میتوانید همه دستگاه های فراری دادن موش را ببینید، ویژگی هایشان را بخوانید و قیمتشان را مقایسه کنید. دانستن قیمت دستگاه دفع موش ایران دی اچ، سوالی است که شاید بسیاری از شما به دنبال پاسخ آن باشید. در این صفحه به علاوه قیمت سایر ویژگی های این دستگاه را مشاهده کنید.

قیمت دستگاه دفع موش

قیمت دستگاه دفع موش

خرید بهترین دستگاه دفع موش

معرفی انواع دستگاه التراسونیک دفع موش

بسیاری از ما برای رهایی از شر موش های مزاحم راه های زیادی را امتحان کرده ایم.  دستگاه های مختلفی برای مبارزه با موش وجود دارند.  بهترین نوع دستگاه های مبارزه با موش دستگاه هایی هستند که موش ها را فراری می دهند. این نوع دستگاه ها معمولا از طریق انتشار فرکانس فراری دهنده موش، موش ها را دور میکنند. گاها بعضی از ما آن ها را با نام دستگاه نویز موش هم میشناسم. مهندسان سازنده این دستگاه ضد موش ابتدا بررسی میکنند چه فرکانسی موش را فراری می دهد؟ سپس با انتشار این فرکانس به وسیله دستگاه فراری دادن موش، کاری میکنند که موش ها با پای خود از مکان مد نظر دور شوند.

ایران دی اچ یکی از فروشندگان این دستگاه است که با تبلیغات تلوزیونی بسیار مشهور شده. بنابراین متاسفانه بسیاری از کاربران به جای گشتن به دنبال یک راه حل واقعا موثر قیمت دستگاه دفع موش ایران دی اچ را سرچ میکنند.

مزیت های دستگاه نویز موش نسبت به سایر دستگاه های ضد موش

  • هنگام استفاده از دستگاه های موش یاب و یا موش کش معمولا شما به نحوی مجبور به تماس با موش یا لاشه آن میشوید. که این کاملا بر خلاف اصول بهداشتی است و خود عامل انتقال و پراکنده شدن انواع ویروس ها در محیط است. اما  هنگام دفع موش با صدا، موش ها خود محیط را ترک میکنند.
  • این روش مهربانانه ترین روش مبارزه با موش است. زیرا دیگر مجبور به کشتن جانور نیستید. بلکه با به کارگیری دستگاه نویز موش او را مجبور به ترک محیط میکنید.
  • اگر دستگاه فراری دادن موش را از یک فروشگاه مطمئن خریداری کنید، به صورت دائمی برای شما کار میکند. در حالی که در صورت استفاده از طعمه و سم ها شما مجبورید به صورت دوره ای آن ها را تغییر دهید.

دی جی کالا

همه ما این واقعیت را می دانیم که دی جی کالا سازنده یک محصول نیست بلکه تنها یک فروشنده است. قیمت دستگاه دفع موش ایران دی اچ به حدی بسبت به کیفیت این دستگاه بالاتر است که حتی در دی جی کالا هم به فروش نمیرسد.  اما در کل با اینکه دستگاه ضد موشی که در دی جی کالا به فروش می رسند  اغلب از یک سری فیلتر ها عبور میکنند. اما معمولا محصولات بی کیفیت نیز در بین محصولات با کیفیت جای خود را باز کرده و در سایت دی جی کالا به آسانی به فروش میرسند.

بنابراین اگر انتخاب شما خرید از دیجی کالاست حتما نظرات و امتیازات محصول را درنظر بگیرید. نکته بسیار مهم دیگر این است که از چه شرکتی خرید میکنید. حتما محصول خود را از از یک شرکت معتبر مانند نوین ایده بخرید. در صورت امکان قبل از خرید با شرکت سازنده تماس بگیرید تا قبل از خرید مشاوره شوید.

مزایا و معایب خرید از دی جی کالا

  • به علت اینکه دی جی کالا باید از فروش در کنار سازنده سود ببرد یک محصول یکسان را با قیمت بالاتری می فروشد.
  • به علت عدم مشاوره قبل از خرید امکان خرید دستگاهی که برای محیط مد نظر مناسب نیست زیاد است.
  • امکان تماس و در ارتباط بودن با شرکت تولید کننده بسیار کم است و از خدمات نصب و مشاوره نحوه استفاده بی بهره است.
  • مزیت آن امکان پرداخت در محل است که شما بعد از تحویل جنس میتوانید هزینه آن را پرداخت نمایید.

 

پارس الکترونیک

پارس الکترونیک هم در کنار سایر سایت های فروشنده، دستگاه فراری دادن موش را به فروش می رساند. البته اینکه دستگاه های تولیدی پارس الکترونیک تولید خود این شرکت است یا خیر معلوم نیست. قیمت دستگاه نویز موش پارس الکترونیک، از 770 تومان به بالا به فروش می رسد. این دستگاه ها مشترکا دفع کننده موش و حشرات هستند اما ضمانت و کارایی آن ها مشخص نشده است. متاسفانه هیچ توضیحی راجع به نحوه تولید و کارایی این دستگاه در سایت داده نشده است.

نوین ایده

وینرز، تولید مهندسان ایرانی خبره نوین ایده، از بهترین دستگاه دفع موش موجود در بازار است. وینرز علاوه در سایت اصلی در سایت های ترب و دی جی کالا هم به فروش میرسد. وینرز و وینرز پلاس در مقایسه با نمونه های مشابه دارای قیمت به شدت مناسب تری هستند، در حالی که کارایی بالاتری هم دارد. شاید گفتن این نکته خالی از لطف نباشد که قیمت دستگاه دفع موش ایران دی اچ 3 برابر وینرز است. این درحالی است که بسیاری مشتریان ایران دی اچ پس از خرید و مشاهده عدم کارایی محصول به سمت خرید وینرز روی آورده اند.

قیمت این دستگاه در دو نوع وینرز معمولی با بدنه پلاستیکی با قیمت 790 تومان و وینرز پلاس با بدنه فلزی با قیمت 890 تومان به فروش می رسد. وینرز یک نام آشنا و دارای سابقه درخشان است که در شرکت ها، کارخانه ها و خانه های زیادی نصب است و استوار به راه خود ادامه میدهد.

  • قیمت مناسب در کنار کارایی بالا یعنی پوشش حدود 100 الی 120 متر فلت همچنین گوشش 360 درجه
  • دارای 1 سال ضمانت تعویض با نو و تعمیر است در کنار 15 سال ضمانت قطعات می باشد.
  • وینرز، کوچک ترین مزاحمت و ضرری برای انسان، حیوانات خانگی و گیاهان تزئینی است و تنها بر سیستم شنوایی موش تاثیر میگذارد.
  • در کارخانه جات و ارگان های معتبری همچون کاله تهران، زر ماکارون، اداره اوقاف و امور خیریه و … به صورت فعال نصب است.
  • دفع موش بهداشتی در کوتاه ترین زمان ممکن، همچنین ظاهری زیبا و متناسب با محیط
  • ویژگی منحصر به فرد وینرز استفاده این است که برای عدم عادت کردن گوش موش به آن فرکانس های متغییر تولید میکند.

ایران دی اچ

irandh

irandh logo

ایران دی اچ یک شرکت تولیدکننده دستگاه التراسونیک دفع موش است. این فروشنده دستگاهش را با قیمت بسیار بالای 5میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان ارائه عرضه می کند. متاسفانه قیمت دستگاه دفع موش ایران دی اچ نسبت به نمونه های مشابه حداقل 3 برابر بیشتر است. البته این شرکت دستگاه های دفع حشرات و پرندگان را هم تولید کرده و به فروش می رساند. متاسفانه در کنار قیمت بالای این محصول نه تنها کارایی بیشتری نسبت به نمونه های مشابهش ندارد، بلکه از نمونه هایی مانند وینرز که با یک سوم قیمت به فروش میرسد بسیار ضعیف تر است.

مزایا و معایب خرید از ایران دی اچ

  • قیمت وحشتناک بالای این محصول یکی از دلایلی است که طرفداران زیادی ندارد.
  • این دستگاه دفع موش برقی، تنها 60 تا 80 متر را پوشش می دهد در حالی که نمونه های مشابه 100 الی 120 متر را پوشش می دهند.
  • استفاده از این دستگاه ضد موش در اماکنی که مواد منفجره وجود دارد ممکن نیست.
  • تنها 6 ماه ضمانت تعویض دارد و در 6 ماهه دوم تنها دارای ضمانت تعمیر میباشد.

 

در دام تله های ضمانتی نیافتید

بعضی از شرکت های تولید کننده دستگاه ضد موش چون کارایی دستگاه هایشان دائمی نیست اما آن ها را با نام دائمی می فروشند. از یک حقه ی ناجوانمردانه استفاده میکنند. به این صورت که آن ها دستگاه را با ضمانت بازگشت نیمی از مبلغ را در صورت عدم کارایی به فروش می رسانند. به این صورت این شرکت ها نصف مبلغ را بارها از خریداران میگیرند و خریدار مبلغی که باید برای یک دستگاه دائمی بدهد را به امید بازگشت وجه به آن ها میسپارد. سپس اسن شرکت یک دستگاه خراب را بارها و بارها میفروشد و تنها نصف مبلغ را در هر بار برمیگرداند.

در نتیجه بهتر است دستگاه نویز موشی  را بخرید که در جاهای معتبری نصب شده و قابل اطمینان باشد. همچنین برای این کار نیاز به هزینه آنچنانی ندارید، بلکه میتوانید دستگاهی با کارایی بیشتر و قیمت مناسب تر را از نوین ایده خریداری نمایید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

6 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   از نظر کارایی تفاوتی ندارد و حتی کاراییش کمتره ولی چون هزینه ی زیادی برای تبلیغات کردن از جمله تبلیغات تلوزیونی مجبورن که دستگاه رو با قیمتی بفروشن که ضرر نکرده باشن

   پاسخ
 1. مهران براتی
  مهران براتی گفته:

  دقیقا من پارسال 4 تا دستگاه از ایران دی اچ گرفتم میگفتن گاانتی داره عین 4 تاش خراب شد بعد اونوقت من برای این دستگاه های به درد نخور کلیم پول داده بودم که فقط نصفش و برگردوندن

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز متاسفانه این سبک بعضی از فروشنده هاست که با تله تضمین بازگشت وجه در اصل خدمتی که به شما ارائه ندادن رو بهتون میفروشن

   پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز دستگاه هایی که نام بردید در اصل بیشترشون یک سری دستگاه وارداتی قلابیه که بهتون پاسخی هم نمیده در عمل . این دستگاه ها ارزونه میتونید بخرید و امتحان کنید خودتون میبینید واقعا کاراریی ندارند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *