پاپ اپ چیست ؟

به معنای لغوی به معنی صفحاتی است که به صورت ناگهانی بالا اومده و نشان دهنده تبلیغات و یا موضوع مهم خاصی هستش.

تبلیغات پاپ آپ ( Pop Up ) یا بالا‌پر یا واشو نوعی از آگهی های اینترنتی هستند که به منظور باز شدن یک پنجره یا صفحه برای کاربران باز می شود.

از پاپ آپ می توان برای باز کردن یک سری اطلاعات در یک پنجره یا باز کردن یک وب سایت در یک پنجره و یا برای دیگر اهداف در یک وب سایت استفاده کرد.

تبلیغات پاپ اپ ایسنتاگرام یکی از بهترین روش های تبلیغاتی ایسنتاگرام است.

چرا پاپ آپ؟

استفاده از پاپ آپ اهداف گوناگونی ممکن است در پی داشته، بعضی سایتهایی که بیشتر سایت ها هستند از این طریق کسب درآمد می کنند که به آنها سایتهای  نمایش دهنده می گویند.

بعضی سایتها هم که دنبال کسب بازدید هستند از پاپ آپ استفاده می کنند که به آنها سایت تبلیغ دهنده می گویند.

به این صورت که یک سایت نقطه مرکزی هست که کار خرید و فروش پاپ آپ را انجام می دهد.از یک سو سایتهای نمایش دهنده کدی را از سایت واسط می گیرند و در سایت خود قرار می دهند. و از سوی دیگر تبلیغ دهندگان تبلیغ خود را در سایت واسط ثبت می کنند.

تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ معمولاً هنگامی که مرورگر، صفحهٔ جدیدی را باز می کند به همراه آن صفحه بالا آمده و پنجره ای را که تبلیغات در آن قرار دارد نمایش می دهد.

کد های پاپ آپ معمولاً توسط زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت نوشته می شوند اما راه های دیگری هم برای ایجاد آن ها وجود دارد.

این نوع تبلیغات کمتر از سایر تبلیغات محبوب است و عموماً به عنوان هرزنامه در نظر گرفته می‌شوند، معمولا مرورگر های مختلف، قبل از باز کردن پاپ آپ از کاربر اجازه می گیرند. همچنین نرم افزار های مختلفی برای جلوگیری از این نوع پاپ آپ ها طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته تا پاپ آپ های مزاحم را حذف کند.

 

پکیچ های تبلیغات پاپ اینستاگرام ما

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.