ساخت صفحه در کرانچ بیس ( crunch base )

یکی از پیش نیاز های اصلی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام پروفایل سازی در وب سایت های معتبر در حوزه کسب و کار های اینترنتی است. کرانچ بیس یا به لاتین Crunch base یکی از وب سایت هایی است که در زمینه معرفی استارتاپ ها و کسب و کار های اینترنتی به دیگر افراد و کمپانی ها می باشد.

 با پروفایل سازی حرفه ای و دقیق، بیشتر از قبل دیده خواهید شد و بین میلیون ها کسب و کار فعال در این شبکه اطلاعاتی خواهید درخشید. اما کرانچ بیس بیشتر به عنوان یکی از پیش نیاز های اخذ تیک آبی اینستاگرام شناخته شده می باشد. ولی باید در ابتدا کرانچ بیس را بیشتر بشناسیم.

ساخت صفحه در کرانچ بیس

فرم درخواست ثبت شرکت در کرانچ بیس

از خدمات دیگر ما نیز دیدن فرمایید

ثبت شرکت در کرانچ بیس

زمانش رسیده تا بیشتر دیده بشی
میلیون تومان 5
  • در سه تا 5 روز کاری
  • کاملا تضمینی و عالی
  • ثبت پروفایل تجاری
پر بازدید

از خدمات دیگر ما نیز دیدن فرمایید

صد در صد تضمینی

مناسب برای استارتاپ ها

تحویل در کوتاهترین زمان

تاریخچه وب سایت کرانچ بیس

وب سایت کرانچ بیس در سال ۲۰۱۵ کار خود را با هدف تبدیل شدن به مرکز نشر اطلاعات استارتاپ ها و کسب و کار های بزرگ در یک پلتفرم بر بستر وب آغاز کرد. تا این لحظه بیش از هزاران کسب و کار فعال و معتبر در این وبسایت دارای پروفایل رسمی هستند. اگر می خواهید خارج از مرز های کشور نیز شناخته شوید، یکی از قدم های اصلی شما ثبت پروفایل و نمونه کار های شرکت خود در وب سایت قدرتمند کرانچ بیس است. 

اما منظور اصلی ما از ثبت شرکت در Crunch base، دریافت تیک آبی و گرفتن تاییدیه از اینستاگرام است. البته هر کاربر می تواند این درخواست را از اینستاگرام داشته باشد ولی بیش از 90 درصد این درخواست ها را نادیده گرفته می شود. برای کسب نتیجه دلخواه بهتر است به صورت اصولی این کار را انجام دهید. یکی از خدمات ویژه شرکت نوین ایده ارائه پیش نیاز های اصولی و شناخته شده در دنیا برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن می باشد.

تاریخچه وبسایت کرانچ بیس

چرا برای معرفی کسب و کار خودمان بهتر است از کرانچ بیس استفاده کنیم؟

 

اول از هر چیزی اعتبار هر کسب و کاری در این است که پروفایل سازی حرفه ای داشته باشد. در دنیای دیجیتالی امروز کسب و کار هایی موفق تر هستند که تمایل بیشتری به سیستم های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ داشته باشد. هر مدیری امروزه بایستی از دنیای بازاریابی دیجیتال اطلاعات خوبی داشته باشد تا از رقبای خود عقب نماند.

یکی از قدم های مثبت هر استارتاپ ثبت پروفایل در وبسایت قدرتمند کرانچ بیس می باشد. جایی که به طور تخصصی تمامی استارتاپ ها از محصولات خود تا اخبار خدمات خود را می توانند در آن ثبت کرده و از مزایای آن نیز استفاده کنند.

اگر کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی نیز فعال باشد یکی از ویژگی های مهم ثبت پروفایل در کرانچ بیس، افزایش اعتبار کسب و کار شما و در نهایت ساده تر کردن مسیر دریافت تیک آبی اینستاگرام است. اگر بار ها درخواست تیک آبی داده اید و مورد قبول واقع نشده است، مشکلی نیست تیم فنی نوین ایده در خدمت شماست، تا با مشاوره رایگان و پشتیبانی حرفه ای همراه شما در پیشرفت کسب و کارتان باشد.

منابع جمع آوری اطلاعات در کرانچ بیس

به طور کلی اطلاعات سایت کرانچ بیس شامل مواردی مثل: 1- استارتاپ ها و بنیان گذاران استارتاپ ها. 2- سرمایه گذاری ها و سرمایه گذاران جهانی. 3- اخبار اقتصادی و تاثیرات تصمیمات سیاسی بر اقتصاد جهان، می باشد. در اصل Crunch base برای معرفی و بررسی استارتاپ ها در سراسر جهان در حال فعالیت است.

Crunch base اطلاعات عظیم و داده های ساختار یافته خود را از روش های زیر به دست می آورد:

1- یادگیری ماشین ( Machine Learning )

2- برنامه مخصوص جمع آوری اطلاعات کرانچ بیس. 

3- تیم داده پردازی و جمع آوری اطلاعات داخلی

4- کاربران کرانچ بیس

هر فردی توانایی این را دارد که خود نیز در این وبسایت قدرتمند ثبت شرکت را انجام دهد ولی باید این درخواست توسط تیم فنی کرانچ بیس بررسی شود. اکثر این درخواست ها اغلب با مشکل روبرو خواهد بود. اما اگر از شرکتی معتبر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید قطعا در وقت و سرمایه خود نیز صرفه جویی خواهید کرد. تیم نوین ایده این ضمانت را به شما می دهد که پروفایل شما طی مدت 3 تا 5 روز به شما تحویل داده خواهد شد.

مزایای تایید اعتبار در Crunch Base

همانطور که می دانیم کسب و کار های بزرگ دنیا یک روز از یک نقطه کوچک شروع و تا این حد موفق و پیشرو در صنعت خود هستند. ولی همه آن ها یک نقطه مشترک دارند و آن هم این است که دید خود را به بازار خود متفاوت از بقیه می بینند. بسیاری از کسب و کار ها هنوز به سیستم سنتی سابق اعتقاد دارند که این ممکن است به بدنه بیزینس خود در دراز مدت آسیبی جدی وارد کرده و آن ها را تا مرز نابودی نیز پیش ببرد.

یکی از مهمترین ویژگی های کسب و کار های موفق امروز فعالیت روزانه در شبکه های اجتماعی معتبر می باشد. این باعث می شود که بیشتر در موقعیت ترند شدن یا محبوب شدن قرار بگیرند تا حدی که کاربران این شبکه ها نیز درباره آن ها به بحث و گفت و گو بپردازند.

برای کسب و کار های نوپا و تازه تاسیس و کسب اعتبار از اهمیت بالایی برخوردار است. ثبت کسب و کار شما در وبسایت محبوب کرانچ بیس این فرصت را به شما می دهد تا با معرفی خود در بین کسب و کار های محبوب دنیا اعتبار بیشتری را در بین رقبای خود کسب کنید. البته بزرگ ترین مزیت ثبت شرکت شما در این وبسایت دریافت تیک آبی اینستاگرام میباشد.

سوالات متداول

کرانچ بیس چیست؟

کرانچ بیس وبسایت معرفی و بررسی استارتاپ ها و اخبار اقتصادی و تحلیل آینده ی کسب و کار ها در سرتاسر جهان می باشد.

آیا کرانچ بیس به عنوان پیش نیاز دریافت تیک آبی شناخته می شود؟

بله به دلیل اعتبار بالایی که کرانچ بیس برای کسب و کار ها دارد در صورت ساخت صفحه در کرانچ بیس برای آن ها باعث سهولت دریافت تیک آبی اینستاگرام نیز می شود