گوگل ادز | Google Ads

تبلیغات گوگل ادوردز

پایین ترین تعرفه تبلیغ گوگل ادوردز در ایران

مشتریان شما در گوگل هستند

گوگل ادورز یا تبلیغ در گوگل یکی از بهترین سیستم تبلیغاتی است که در تاریخ October 23, 2000 با نام گوگل ادوردز (google adwords) شروع به فعالیت کرده که در ایران عموماً با نام تبلیغ در گوگل معروف است.

انتخاب اول در جستجو باشید

تبلیغ در گوگل به این معناست که اگر میخواهید وقتی فردی در گوگل مطلبی را سرچ میکند شما در اولین نتیجه جستجو باشید باید مبلغی را به گوگل تحت عنوان “گوگل ادوردز”، که امکان تبلیغ در گوگل را مهیا می کند، بپردازید.

با گوگل ادز شما میتوانید وب سایت خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صفحه اول سرچ بیاورید و تنها در صورت کلیک شدن سایت شما ، هزینه پرداخت کنید.

مشاوره تبلیغات

شرکت نوین ایده مفتخر است در زمینه گوگل ادوردز یا تبلیغ در گوگل شما عزیزان را یاری کند تا بودجه شما با مدیریت متخصصین ما و در بهینه ترین صورت ممکن مصرف شود تا بهترین نتیجه را بگیرید . بزرگترین هدف ما کسب رضایت شما عزیزان و نتیجه گرفتن شما از این نوع تبلیغ است .

همین امروز سایت خود را به خط اول گوکل بیاورید

 

با متخصصین نوین ایده در کمتر از ۴۵ دقیقه به خط اول گوگل بیایید

 

پایین ترین تعرفه کشور + پشتیبانی ۲۴ ساعته

به نتایج دلخواه خود برسید

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

فروش اینترنتی، رزرو و اشتراک های لیست پستی را با تبلیغات آنلاین که بازدید کنندگان را به وب سایت شما جذب می کند ، افزایش دهید.

افزایش تماس تلفنی

افزایش تماس تلفنی

آمار تماس تلفنی مشتریان را با تبلیغاتی که شماره تماس و دکمه (تماس-با-ما) را دارند, بالا ببرید.

افزایش فروش

افزایش فروش

با تبلیغاتی که به افراد کمک می کنند تا آدرس کسب و کار شما را روی نقشه پیدا کنند، مشتریان بیشتری را به فروشگاه خود جذب کنید.

سوالات متداول

۱- تخصص کافی

۲- داشتن رابطه و لینک مناسب برای پرداخت با ارز دیگری به جز ریال

۳- آشنایی به زبان انگلیسی جهت کار با پنل و یا مکاتبه با پشتیبان های گوگل در صورت به وجود آمدن مشکلات

هزینه هر کلیک با توجه به تعداد رقیب ها و جایگاه سایت شما در داخل صفحه اول گوگل و یا بقیه صفحات محاسبه میشود و ابن مقدار توسط گوگل تعیین میشود و نه شخص دیگری.

در سال های قبل پنل تبلیغی گوگل در این زمینه با نام گوگل ادوردز فعالیت داشت که در تاریخ July 24, 2018  گوگل پنل گوگل ادوردز را به طور کامل حذف کرده و پنل جدیدی به نام گوگل ادز را ارائه داد.

جواب قطعی است: بله! تبلیغات گوگل تنها زمانی نمایش داده می‌شود که یک کاربر اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شما (یعنی جستجوهای مرتبط با کسب و کار شما) کند. به علاوه، در تبلیغات گوگل، فقط زمانی از شما هزینه کم می‌شود که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند.

این بستگی به صنف کاری شما و همچنین سطح انتظار شما از ادوردز دارد. متاسفانه در شروع کار، هیچ راه عملی برای تعیین این هزینه وجود ندارد و تنها راه تخمین هزینه است. کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.

چه اطلاعاتی برای درست کردن کمپین در گوگل ادوردز نیاز است؟

تبلیغات گوگل ادز

موارد زیر اطلاعاتی ضروری هستند و برای داشتن کمپین تبلیغاتی کامل تر نیاز به اطلاعات دیگری نیز هست که بعداً به آنها میپردازیم:

 

۱- دو متن ۳۰ کاراکتری برای headline های سایت در سرچ گوگل .

۲- متن توضیح یا description که در پایین سایت و در زیر دامنه سایت در سرچ گوگل به نمایش در می آید .

۳- URL اصلی سایت و همینطور لینک صفحه ی landing page (یا همان صفحه فرود) که افراد سرچ کننده بعد از کلیک روی سایت به آن صفحه از سایت تان وارد میشوند (این مورد در سرچ گوگل قابل مشاهده نیست) .

۴- بودجه بندی روزانه (برحسب ارز خارجی که اکانت گوگل ادز با آن ساخته شده) که به شخص و یا شرکت تبلیغ کننده بستگی دارد و این مقدار متغیر و دلخواه است . حد اقل مقدار بودجه بندی بهتر است ۱۰$ باشد تا فرد تاثیر آن تبلیغ را احساس بکند.

۵- بازه زمانی روزانه و هفتگی که میخواهید سایت تان به نمایش در بیاید. به طور مثال روز های یک شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ و یا … .

نکته : کلیک شدن سایت شما نمیتواند به تنهایی منجر به فروش محصول و یا نتیجه گرفتن از گوگل ادوردز شود بلکه مهمترین بخش این نوع تبلیغ خود سایت شماست و این که کاربران بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار کنند.

درخواست تبلیغات در گوگل

با ما تماس بگیرید که در سریع ترین زمان وبسایت شما را در خط اول گوگل قرار دهیم.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.