خرید گوگل نالج

پنل گوگل نالج چیست؟

گوگل نالج، پنلی است که هنگام جستجوی نام شخصی در سمت راست صفحه باز می شود. این پنل معمولاً برای افراد مشهور یا افرادی که رزومه معتبر Google دارند باز می شود.

پنل دانش گوگل یک پایگاه دانش است که در موتور جستجوی وب گوگل استفاده می شود و به عنوان یک جستجوی مفهومی عمل می کند و اطلاعات خود را از پایگاه های مختلف دریافت می کند. این پنجره اطلاعات جامعی در مورد موضوع تحقیق ارائه می دهد و هدف آن این است که کاربران را در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظر خود برساند.

یکی از پیش نیازهای اصلی دریافت تیک آبی اینستاگرام، ثبت گوگل نالج است. زیرا اطلاعات شما به عنوان یک شخص یا شرکت خاص در گوگل ثبت شده است. از آنجایی که گوگل پربازدیدترین موتور جستجو در جهان است، ثبت رزومه شخصی و شرکتی شما می تواند کمک بزرگی به افزایش اعتبار در شبکه های اجتماعی باشد.

 

تبلیغات گوگل

چطور می تونم گوگل نالج خودم رو ثبت کنم ؟

از طریق جدول قیمت زیر می توانید سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و تمام اطلاعات شرکت یا هویت شخصی شما را دریافت خواهند کرد.

ثبت گوگل نالج شرکتی

100 درصد تضمینی

8.500.000 تومان

ثبت گوگل نالج شخصی

100 درصد تضمینی

8.500.000 تومان

نمونه کار ها و مشتریان ما

با شرکت نوین ایده در موتور جستجوی گوگل و اینترنت محبوب تر شوید

پرسش و پاسخ پنل گوگل نالج

1. چطور می تونم برای خرید پنل گوگل نالج به شما اعتماد کنم؟

شرکت نوین ایده از سال 1380 در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند که یکی از این زمینه ها سئو و کار با موتور جستجوی گوگل می باشد. مهندسین خبره ما در خدمت شما خواهند بود تا پنل دانش Google را به راحتی دریافت کنند.

2. پس از چه مدت سفارش من انجام می شود؟

زمانی که درخواست خرید پنل دانش گوگل را در وب سایت ما ثبت می کنید. پروفایل سازی گسترده برای شما آغاز می شود و سفارش شما طی 10 تا 30 روز کاری انجام می شود.