دستگاه تصفیه هوا با تکنولوژی اوزن

امروزه به دلیل شلوغی بیش از حد شهر های کوچک و بزرگ، دستگاه تصفیه هوا به یک نیاز اساسی تبدیل شده است. چرا که ما برای زندگی سالم تر بایستی هوای پاکیزه تنفس کنیم.

دستگاه تصفیه کننده هوای نوین ایده با بهره گیری از گاز طبیعی اوزون هوای مطبوعی را برای خانواده شما به ارمغان می آورد. این دستگاه با طراحی اصولی آلاینده های مضر در هوا را ضد عفونی کرد.

یه نفس راحت بکش

دستگاه تصفیه هوا پنکه ای مدل ND21

دستگاه تصفیه هوا فنکوئل کوچک

دستگاه تصفیه هوا چه تاثیری بر سلامتی ما دارد؟

سر درد، سرگیجه و تنگی نفس این ها علائم کاملا معمولی در کلان شهر ها هستند. در چند سال اخیر به دلیل افزایش آلاینده های صنعتی و سوختی، زندگی برای افراد سخت تر شده است. آلودگی هوا تنها در بیرون از خانه و یا محل کار وجود ندارد بلکه ممکن است میزان آلاینده هوا در فضا های بسته از بیرون نیز بیشتر هم باشد. 

به همین دلیل با اندازه گیری دقیق میزان آلودگی محیط و ضد عفونی و استریل مداوم هوایی پاکیزه و خالص را تنفس می کنیم. بنا به دلایل گفته شده امروزه وجود دستگاه تصفیه هوا به یک ضرورت برای زندگی سالم تر بدل شده است. دستگاه ضد عفونی کننده هوا با طراحی استاندارد و اصولی و با به کارگیری گاز طبیعی اوزن بی خطر تا ۹۹ درصد آلاینده های خطرناک محیط را به خود جذب کرده و از بین می برد.

ضرورت تصفیه هوا در محیط های خانگی و اداری

تصور اینکه ما در خانه بمانیم و به این فکر کنیم که هیچ خطری ما را در برابر آلودگی هوا تهدید نمی کند اشتباه است. ما به هیچ عنوان نمی توانیم آلودگی محیط بیرون از محل کار و زندگی خود را کنترل کنیم. با توجه به آمار های اخیر به طور متوسط ما در روز ۸۰ درصد زمان خود ردر فضای بسته سپری می کنیم.

با توجه به این مساله هر چند ما کنترل بر وضعیت هوای بیرونی را نداریم ولی با استفاده از سیستم تصفیه هوا استاندارد، تا حد زیادی می توانیم آلودگی محیط داخل را کنترل کنیم. از جمله مواردی که در فضای داخلی آأودگی را به خود جذب و یا آن را تولید می کنند عبارتند از:

  • سیستم های سرمایشی و گرمایشی داخلی
  • گرد و غبار معلق در هوا که باعث بروز مشکلات تنفسی در دراز مدت می شوند
  • گاز های خطرناک و مرگ آسا
  • باکتری ها و ویروس های معلق در مولکول های هوا از جمله ویروس کرونا
  • پوشش های در و پنجره مثل پرده و پارچه
  • ذرات معلق آزاد شده از غذا
همانطور که دیدیم خیلی از این آلاینده ها به چشم نمی آیند ولی در دراز مدت باعث بروز علائم جبران ناپذیر بر سلامتی ما می شوند.
به همین دلیل است که در کشور های پیشرفته استفاده از دستگاه تصفیه هوا مرسوم است چرا که آن ها به این نکته پی برده اند که تنفس سالم باعث افزایش طول عمر و شادابی بیشتر می شود. 

 

مزایای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده هوا

پاکسازی آلودگی ناشی از آلاینده های خارجی

دستگاه تصفیه هوا با استفاده اصولی از گاز طبیعی اوزن به صورت استاندارد قادر است تا ۹۹ درصد هوا را از آلاینده های ناشی از آلودگی شهر ها را از بین ببرد.

ضدعفونی کامل مواد شیمیایی محیط

گاز اوزن مورد استفاده در دستگاه ضد عفونی کننده  با جذب مواد شیمیایی و گاز های مضر از محیط هوایی مطبوع و به دور از هر گونه ماده خطرناک را برای شما فراهم می کند.

محافظت از محیط در برابر انواع باکتری ها و ویروس ها

ویروس ها و بیماری ها در کمین اند. برای محافظت و پاکسازی مداوم محیط بهتر از یک دستگاه استاندارد تصفیه هوا استفاده کنید تا با آرامش خاطر بیشتری به فعالیت های خود در محیطی با هوای مطبوع بپردازید.

فرم درخواست دستگاه تصفیه هوا

پشتیبانی و مشاوره

فاکتور های اساسی برای انتخاب دستگاه ضدعفونی هوای استاندارد

تنوع بالای دستگاه ضدعفونی کننده هوا باعث شده است تا انتخاب، مقداری مشکل باشد. تیم ما در مرحله اول به حفظ سلامتی شما فکر می کند.برای راحتی شما به منظور انتخاب محصول مورد نیازتان، در ادامه فاکتور های اساسی برای خرید دستگاه تصفیه هوای خانگی را به صورت دقیق بررسی می کنیم.

غلظت درست ازون چقدر است و آیا ازون برای سلامتی ما خطرناک است؟

مقدار مناسب ازن وقتی است که تمام ازن تولید شده مصرف شود و غلظت ازن باقیمانده پائین‌تر از سطح مجاز باشد. حد مجاز غلظت ازن برای موجودات زنده‌ی مختلف، متفاوت است. همچنین حد مجاز ازن در مزراع آبزی پروری و شیلات متفاوت خواهد بود. همچنین مدت زمان واکنش و اثر گذاری ازن نیز در تعیین حد مجاز موثر است.
به عنوان مثال 0.02ppm حد مجاز ازن برای ماهی پرواری است که به مدت 2 الی 5 ساعت با گاز ازن در تماس است. 0.12 ppm حد مجاز ازن در آب برای شناگریست که 2 ساعت شنا می‌کند و غلظت 0.2 ppm غلظتی است که باید محیط را تخلیه کرد.

باید این نکته را اضافه کنیم که مقدار ازون تولید شده توسط دستگاه های تصفیه هوای نوین ایده کاملا استاندارد بوده و به هیچ عنوان به سلامتی ما آسیبی نمی رساند.

۱- آستانه استاندارد بویایی گاز ازون:

استانه بویایی برای اوزون 0.001ppm میباشد و استانه تحمل بدون خطر برابر 0.12ppm میباشد یعنی حدود 120 برابر بیشتراز استانه بویایی میتوان غلظت را بالا برد.

۲ عملکرد دستگاه ضدعفونی کننده هوا:

برند های بسیاری در بازار وجود دارند که همگی دارای محصولاتی با ویژگی های محتلف هستند. دستگاه های تصفیه کننده هوای نوین ایده با استفاده از گاز ازون استاندارد فضای خانگی و اداری شما را تا ۹۹ درصد در برابر انواع باکتری ها و ویروس ها (به خصوص ویروس کرونا )، گرد و غبار، گاز های مضر برای سلامتی انسان و عوامل دیگر محافظت می کند.

۳- میزان هوادهی و بازدهی بالای دستگاه:

دستگاه تصفیه هوا بایستی به نسبت مصرف برق کم، بیشترین بازدهی و هوادهی مناسبی را به محیط اطراف خود داشته باشد. فن به کار رفته در داخل این دستگاه ها باید از قدرت مناسبی برخوردار باشند تا بتوانند در لحظه هوای پاکیزه را جایگزین هوای ناسالم و مر کنند.

۴- قابلیت استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی:

یکی از ویژگی های اساسی که یک دستگاه ضدعفونی کننده خانگی باید داشته باشد انعطاف پذیری در هر شرایط جوّی یا آب و هوایی است. یعنی این دستگاه باید قابل استفاده در آب و هوای پر از گرد و غبار خوزستان یا یزد و همچنین با آلودگی شهری، تهران یا مشهد با بالاترین بازدهی عمل کند که دستگاه تصفیه هوای نوین ایده تمامی این ویژگی ها را با خود به همراه دارد.