سیستم کنترل و مانیتورینگ تولید شرکت نوین ایده

شرکت نوین ایده در سال ۱۳۸۸ با هدف طراحی سیستم های اتوماسیون کارآمد در زمینه های مختلف صنعتی،کشاورزی و خانگی با بهره گیری از تعدادی از متخصصین مجرب در زمینه های الکترونیک ، کامپیوتر،مهندسی کشاورزی تاسیس گردید .این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین خود و برقراری ارتباط موثر جهت تامین قطعات با کیفیت توانسته است در مدت کوتاه حضور خود درصنعت اتوماسیون تجهیزاتی کارآمد را در این صنعت تولید نماید .

موارد استفاده سیستم کنترل و مانیتورینگ اتوماسیون

واحدهای پرورش طیور تجهیز شده شامل انواع گوشتی،تخم گذار،پرورش پولت و مرغ مادر می باشند که در این بین نام های بزرگی چون مرغ مادرجنوب خراسان و مرغ مادر درنا جوجه دلیجان مبین عملکرد دقیق و صحیح این محصولات می باشد.

در زمینه مونیتورینگ اتاق های سرور تجهیز مراکز مهمی همچون اتاق سرور مرکزی بانک انصار،اتاق های سرور شرکت توگا زیر مجموعه شرکت مپنا ،اتاق سرور موسسه ی سرم سازی رازی، اداره کل آموزش و پرورش استان تهران،مرکز اسناد انقلاب اسلامی،شرکت زامیاد و ….

در زمینه سیستم مونیتورینگ یخچال های آزمایشگاهی در مراکز مهم کشور همچون پژوهشکده بوعلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ،آزمایشگاه های موسسه ی سرم سازی رازی و در زمینه سالنهای پرورش طیور تجهیز بالغ بر ۴۰۰ سالن مرغداری درمدت کوتاه حضور این شرکت در عرصه اتوماسیون صنعتی گویای توانمندی و کارآمدی تولیدات این شرکت می باشد.

سیستم های اتوماسیون تولید شرکت نوین ایده تاکنون در بخش های مختلفی همچون اتاق سرورها،مراکز تصفیه آب، آزمایشگاه های تشخیص طبی، فارم های مرغداری ها و … مورد استفاده قرارگرفته اند .

ارزیابی دقیق نیازهای واحدهای پرورش طیور

در حال حاضر این شرکت تنها تولید کننده سیستم اتوماسیون مرغداری با یک سرور به ازای ۱۰ سالن می باشد که باعث کاهش هزینه قابل توجه درفارمهای دارای تعدد سالن می گردد همچنین این شرکت با بهره گیری از تیم های ارزیابی سالنهای مرغداری متشکل از پزشکان دامپزشکی و مهندسین کشاورزی و با استاندارد تجهیزات اندازه گیری دقیق با کمترین هزینه نسبت به بهبود عملکرد و رفع نواقص سالنهای مرغداری اقدام کرده است .

طراحی سیستم اتوماسیون منعطف و سازگار باشرایط سالنهای داخل کشور و افزایش راندمان تولید واحد های پرورش طیور بوسیله افزایش تولید ،کاهش تلفات و بهینه سازی مصرف سوخت نشان دهنده ی مسیری است که این شرکت در زمینه اتوماسیون واحدهای پرورش طیور پیموده است.

پشتیبانی ۲۴ساعته درتمام روزهای هفته

گزارشگیری از سیستم های نصب شده از طریق سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه ( SMS) و قابلیت اعمال تنظیمات توسط واحد پشتیبانی و… از دلایل ایجاد رضایت مندی بالا درمیان مشتریان محصولات این شرکت می باشد.
این شرکت با حفظ ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات مناسب در جهت بهبود عملکرد و افزایش راندمان سالنها تلاش کرده و علاوه بر این ، ارتباط مستمر و دریافت پیشنهادات مشتریان محترم همواره راه گشای این شرکت در ارتقاء عملکرد و توسعه محصولات بوده است .
امید است محصولات تولیدی این شرکت موجبات آسایش بیشتر مشتریان ،افزایش بهره وری تولید و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری را فراهم آورد.
تماس با ما

ما با شما تماس میگیریم.

همین حالا با ما تماس بگیرید.