گوگل ادز | GOOGLE ADS

تبلیغات هدفمند ادوردز

مشتریان شما در گوگل هستند

تبلیغ در گوگل به این معناست که اگر میخواهید وقتی فردی در گوگل مطلبی را سرچ میکند شما در اولین نتیجه جستجو باشید باید مبلغی را به گوگل تحت عنوان “گوگل ادوردز”، که امکان تبلیغ در گوگل را مهیا می کند، بپردازید.

با گوگل ادز شما میتوانید وب سایت خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صفحه اول سرچ بیاورید و تنها در صورت کلیک شدن سایت شما، هزینه پرداخت کنید.

تبلیغات گوگل

مشتریان شما در گوگل هستند

گوگل ادورز یا تبلیغ در گوگل یکی از بهترین سیستم تبلیغاتی است که در تاریخ October 23, 2000 با نام گوگل ادوردز (google adwords) شروع به فعالیت کرده که در ایران عموماً با نام تبلیغ در گوگل معروف است.

با کمترین تعرفه تبلیغ گوگل ادوردز در ایران

تبلیغات گوگل ادوردز

درخواست تبلیغات در گوگل

با ما تماس بگیرید که در سریع ترین زمان وبسایت شما را در خط اول گوگل قرار دهیم.

ما با شما تماس میگیریم.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

شرکت نوین ایده مفتخر است در زمینه گوگل ادوردز یا تبلیغ در گوگل شما عزیزان را یاری کند تا بودجه شما با مدیریت متخصصین ما و در بهینه ترین صورت ممکن مصرف شود تا بهترین نتیجه را بگیرید . بزرگترین هدف ما کسب رضایت شما عزیزان و نتیجه گرفتن شما از این نوع تبلیغ است .

همین امروز سایت خود را به خط اول گوکل بیاورید

با متخصصین نوین ایده در کمتر از ۴۵ دقیقه به خط اول گوگل بیایید

پایین ترین تعرفه کشور + پشتیبانی ۲۴ ساعته

تبلیغات ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز چیست؟

رتبه بندی سایت ها در صفحات مختلف گوگل در یگ گلمه کلیدی مانند ( تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام ) بر اساس سئو و بیهنه بودن سایت ها انجام می شود. ولی گوگل با ارائه تبلیغات رسمی خود و کمپین های تبلیغاتی این امکان را فراهم کرده است تا با ساخت کمپین تبلیغاتی منطبق با نیاز های کسب و کار شما، سایت شما و محصولاتتان را در صفحه یک گوگل قرار دهد. موتور جستجوی گوگل با راه اندازی این سرویس توانست دل بسیاری از کسب و کار های دیگر را که از رقابت سئو جا مانده اند، به دست آورد. از طریق این سرویس شما می توانید ورودی کاملا طبیعی دریافت کنید و بر اساس نیاز و استراتژی مشخص، کمپین خود را بسازید و از نتایج آن حیرت زده شوید.

تبلیغات گوگل ادوردز چیست؟

نکته مهم: هر چه در کلماتی که میزان جستجوی ماهیانه و روزانه به مراتب بالاتری تبلیغات خود را انجام دهید، مشتری های بیشتری را کسب می کنید که در نهایت می تواند به فروش و سود آوری شما کمک شایانی کند.

خرید گوگل ادوردز

مزایای خرید گوگل ادوردز

تبلیغات هوشمند گوگل بهترین فرصت برای کسب نتیجه دلخواه شما در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. یکی از موارد ابتدایی در نقطه اول بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل یا به صورت مخفف سئو سایت، تبلیغات در گوگل ادوردز است. همچنین شما قادر خواهید بود پس از آماده سازی کامل سایت خود ورودی های کاملا واقعی و ایرانی را دریافت کنید چرا که تبلیغات گوگل، به صورت کاملا هدفمند و طبق نیاز شما طراحی می شود و قابلیت شخصی سازی به صورت سن، جنسیت، زبان و کشور است. این ها گوشه ای از امکانات فوق العاده گوگل ادوردز می باشد. با توجه به این که تبلیغات گوگل ادوردز در ایران به صورت دلاری انجام می شود، هزینه تبلیغات گوگل ادوردز به نسبت تغییرات قیمت ریال به دلار محاسبه می شود.

یکی دیگر از مزایای باورنکردنی تبلیغات کلیکی گوگل این است که شما می توانید برای کسب و کار خود کلمات کلیدی حیاتی تعیین کنید. اگر تبلیغات شما بازدهی مناسبی برای شما از نظر تعداد تماس تلفنی و متنی و حتی فروش محصولاتتان از طریق سایت داشت می توانید پس از اتمام شارژ حساب، سایت خود را در آن کلمه کلیدی به خصوص سئو کنید تا همیشه در صف بهترین ها قرار بگیرید.

به نتایج دلخواه خود برسید

افزایش فروش

افزایش فروش

با تبلیغاتی که به افراد کمک می کنند تا آدرس کسب و کار شما را روی نقشه پیدا کنند، مشتریان بیشتری را به فروشگاه خود جذب کنید.

افزایش تماس تلفنی

افزایش تماس تلفنی

آمار تماس تلفنی مشتریان را با تبلیغاتی که شماره تماس و دکمه (تماس-با-ما) را دارند, بالا ببرید.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید

فروش اینترنتی، رزرو و اشتراک های لیست پستی را با تبلیغات آنلاین که بازدید کنندگان را به وب سایت شما جذب می کند ، افزایش دهید.

سوالات متداول

۱- تخصص کافی

۲- داشتن رابطه و لینک مناسب برای پرداخت با ارز دیگری به جز ریال

۳- آشنایی به زبان انگلیسی جهت کار با پنل و یا مکاتبه با پشتیبان های گوگل در صورت به وجود آمدن مشکلات

هزینه هر کلیک با توجه به تعداد رقیب ها و جایگاه سایت شما در داخل صفحه اول گوگل و یا بقیه صفحات محاسبه میشود و ابن مقدار توسط گوگل تعیین میشود و نه شخص دیگری.
در سال های قبل پنل تبلیغی گوگل در این زمینه با نام گوگل ادوردز فعالیت داشت که در تاریخ July 24, 2018  گوگل پنل گوگل ادوردز را به طور کامل حذف کرده و پنل جدیدی به نام گوگل ادز را ارائه داد.
جواب قطعی است: بله! تبلیغات گوگل تنها زمانی نمایش داده می‌شود که یک کاربر اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شما (یعنی جستجوهای مرتبط با کسب و کار شما) کند. به علاوه، در تبلیغات گوگل، فقط زمانی از شما هزینه کم می‌شود که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند.

این بستگی به صنف کاری شما و همچنین سطح انتظار شما از ادوردز دارد. متاسفانه در شروع کار، هیچ راه عملی برای تعیین این هزینه وجود ندارد و تنها راه تخمین هزینه است. کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.

چه اطلاعاتی برای درست کردن کمپین در گوگل ادوردز نیاز است؟

موارد زیر اطلاعاتی ضروری هستند و برای داشتن کمپین تبلیغاتی کامل تر نیاز به اطلاعات دیگری نیز هست که بعداً به آنها میپردازیم:

۱- دو متن ۳۰ کاراکتری برای headline های سایت در سرچ گوگل .

۲- متن توضیح یا description که در پایین سایت و در زیر دامنه سایت در سرچ گوگل به نمایش در می آید .

۳- URL اصلی سایت و همینطور لینک صفحه ی landing page (یا همان صفحه فرود) که افراد سرچ کننده بعد از کلیک روی سایت به آن صفحه از سایت تان وارد میشوند (این مورد در سرچ گوگل قابل مشاهده نیست) .

۴- بودجه بندی روزانه (برحسب ارز خارجی که اکانت گوگل ادز با آن ساخته شده) که به شخص و یا شرکت تبلیغ کننده بستگی دارد و این مقدار متغیر و دلخواه است . حد اقل مقدار بودجه بندی بهتر است ۱۰$ باشد تا فرد تاثیر آن تبلیغ را احساس بکند.

۵- بازه زمانی روزانه و هفتگی که میخواهید سایت تان به نمایش در بیاید. به طور مثال روز های یک شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ و یا … .

تبلیغات گوگل ادز

نکته مهم: کلیک شدن سایت شما نمیتواند به تنهایی منجر به فروش محصول و یا نتیجه گرفتن از گوگل ادوردز شود بلکه مهمترین بخش این نوع تبلیغ خود سایت شماست و این که کاربران بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار کنند.