تبلیغات در اینستاگرام  (تبلیغات اسپانسری) چیست؟

هدفمند ترین نوع تبلیغات اینستاگرامی است که  توسط شرکت فیسبوک به روشهای بازدیدی و ۲۴ ساعته صورت می‌گیرد. تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در انواع ویو (View)، ایمپرشن (Impression) و ریچ (Reach) می‌باشد. در تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام تبلیغ شما در پیج‌های محبوب و پربیننده تا رسیدن به تعداد بازدید موردنظر نمایش داده می‌شود که بنا به درخواست شما مشتری گرامی،  می‌تواند در دو بخش پست یا استوری اینستاگرام نمایش داده شود که میتوانید بر اساس جنسیت ، سن ، لوکیشن و … پست خود را برای افراد به خصوصی که مورد نظر شماست تبلیغ کنید.

مشاوره تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می‌شود؟

اول از همه صفحه اینستاگرام شما در حالت بیزنس باید  باشد، بعد از آن دکمه آبی‌رنگ promote پایین هر پست را می‌بینید. با کلیک روی این دکمه باید مراحل ایجاد کمپین اسپانسر اینستاگرام را طی کنید. اما مشکل اصلی کاربران ایرانی، نداشتن این امکان در اینستاگرام به دلیل تحریم است. به دلیل اینکه امکان انتخاب گروه هدف ایرانی، واریز هزینه و استفاده از داشبورد فیس‌بوک در ایران وجود ندارد، بسیاری از کسب‌وکارها در استفاده از اسپانسر اینستاگرام ناتوان شده‌اند. ما برای رفع این مسئله با انتخاب دقیق مخاطبان ایرانی هدف و تعیین تارگت مناسب برای هر کمپین، خدمات مشاوره، اجرا، مدیریت و تحلیل و ارزیابی کمپین‌های تبلیغاتی اسپانسر اینستاگرام را ارائه می‌دهیم.

مشاوره تبلیغات

هدف گذاری جهت ساخت کمپین اسپانسری اینستاگرام

 

برای ایجاد کمپین یکی از اهداف زیر را باید انتخاب نمایید دقت فرمایید با توجه به گزینه ای که انتخاب میکنید از فیسبوک گزارش اختصاصی روی اون هدف دریافت میکنید (دقت فرمایید که بر اساس هر ۱۰۰۰ بازدید (impression) از پست از بودجه تون هزینه کم میشه که گزارش های آن هر روز براتون ارسال میشه ).

اهداف تبلیغ به شرح زیر می باشند:

به منظور تبلیغ پست شما و رساندن آن به بیشترین تعداد اشخاص منحصر به فرد.

در این هدف بهتر است علاوه بر پسورد اکانت اینستاگرام  ، دسترسی محدودی از پیج فیسبوک خود که با آن اکانت اینستاگرام خود را به اکانت bussiness تبدیل کرده اید به پیج bussiness تبلیغاتی شرکت نوین ایده بدهید تا توسط همان پیج این تبلیغ برای شما انجام شود اما در صورتی که تمایل برای این کار ندارید مشکلی وجود نداشته و با پیج فیسبوک شرکت نوین ایده و اکانت اینستاگرام خود شما تبلیغ انجام می شود.

به منظور افزایش آگاهی از برند شرکت شما با رساندن پست شما به اشخاصی که به موضوع شما علاقه مند هستند.

در این هدف امکانی برای تنظیم ماکزیمم هزینه برای هر ۱۰۰۰ بازدید وجود ندارد و مبالغ آن توسط خود فیسبوک با کم ترین مقدار ممکن تنظیم میشود.

به منظور تبلیغ پست شما و عموما برای هدایت اشخاص به وبسایت شرکت شما مورد استفاده قرار میگیرد.

به منظور افزایش تعامل اشخاص با پست شما انجام می شود مثل دریافت بیشتر لایک و …

در صورتی که اپلیکیشنی برای دانلود دارید و میخواهید با تبلیغ مردم آن را روی گوشی های خود نصب کنند این گزینه مناسب است.

در صورتی که فیلم تبلغیاتی درست نموده اید و میخواهید آن را به افراد بیشتری نشان دهید این گذینه مناسب است.

دقت فرمایید که تنها در این هدف امکان گذاشتن فیلم وجود ندارد بلکه در بقیه اهداف نیز ، شما میتوانید فیلم های خود یا هر گونه پستی را که دارید را تبلیغ کنید اما با انتخاب این هدف میتوانید کنترلی بر روی نحوه بازدید و هزینه های بازدید فیلم خود داشته باشید و گزارشی در اختصاص با بازدید فیلم خود دریافت کنید اما در بقیه اهداف گزارشی بر اساس بازدید فیلم خود دریافت نمیکنید و با توجه به آن هدف خاص گزارش دریافت میکنید.

مزایا و ویژگی های تبلیغات در اینستاگرام

انتخاب دقیق جامعه هدفاینستاگرام:

 

منطقه جغرافیایی، سن و جنسیت،

،علاقه‌مندی، نوع کسب و کار

راه‌اندازی و مدیریت کمپین در لحظه

 

شروع کمپین در کمترین زمان ممکن
ویرایش محتوا، تارگت و جامعه هدف کمپین در لحظه
توقف کمپین در هر ساعت از شبانه‌روز
گزارش‌گیری و تحلیل عملکرد کمپین در هر لحظه

پرداخت هزینه در ازای کسب نتیجه

 

پرداخت هزینه براساس نتیجه تارگت
افزایش بودجه در صورت کسب نتیجه بهتر

درخواست تبلیغات در اینستاگرام

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.