دستگاه فراری دادن موش

مسلما رفت و آمد موش ها در محیط کار یا زندگی برای ما انسان ها اصلا اتفاق خوش آیندی نیست. موش ها مهمان های ناخوانده ای هستند که اگر از محل زندگی شما خوششان بیاید به این راحتی ها آن جا را ترک نمیکنند. متاسفانه باید بگویم موش ها جوندگان بسیار باهوشی هستند که در بسیاری از موارد استفاده از این روش های سنتی برای دفع موش بی فایده است. ما میتوانیم با روش های مختلفی موش ها را فراری دهیم. استفاده از دستگاه فراری دادن موش هم یکی از روش های مبارزه با موش می باشد.

دستگاه فراری دادن موش

دستگاه فراری دادن موش

راه های مبارزه با موش:

 • رعایت بهداشت محیط
 • کشتن موش با استفاده از طعمه ها و سم های مختلف در محیط کار و زندگی
 • به دام انداختن موش با استفاده از تله ها، چسب ها و دستگاه های موش یاب
 • فراری دادن موش با استفاده از چیزهایی که موش بدش میاد در محیط زندگی
 • فراری دادن موش با استفاده از دستگاه فراری دادن موش در محیط مد نظر

چرا دستگاه فراری دادن موش؟

از میان راه های مختلفی که برای مبارزه با موش وجود دارند، انتخاب یک راه مناسب میتواند کار سختی باشد.  ما راه های مبارزه با موش را  به طور کلی به سه دسته تقسیم میکنیم. با توجه به محیط شما، سرپوشیده یا باز بودن آن، نحوه پارتیشن بندی، نوع نژاد موش و میزان درگیری شما با این جانور، باید از این یکی از این روش ها و یا ترکیبی از آن ها برای دفع موش از محل استفاده کنید.

کشتن موش

اینکه ما با استفاده از سم ها و طعمه های مختلف موش ها را میکشیم. یا اینکه ما موش ها را به دام تله موش های کشنده مانند تله موش های برقی می اندازیم، همگی در این دسته بندی قرار دارند. در این روش اگر شما دیر متوجه موش مرده شوید، بوی بد و آلودگی محیط را پر میکند. همچنین شما مجبورید برای دورکردن لاشه حیوان با آن تماس داشته باشید که برخلاف پروتکل های بهداشتی است.

کشتن موش

کشتن موش

به دام انداختن موش

گاهی برخی از افراد به دلایل مختلف موافق کشتن موش ها نیستند و دوست دارند آن ها را بگیرند و بعد در جایی رها کنند. این افراد معمولا با استفاده از تله موش های سطلی میتوانند این کار را انجام دهند. در این روش هم فرد مجبور است که ابتدا بداند موش از چی خوشش میاد؟ تا آن را به دام بیاندازد. همچنین روند انتقال موش ها از خانه به جای دیگری خود یک پروسه ی دردسر ساز است.

به دام انداختن موش

به دام انداختن موش

فراری دادن موش

در هر دو روش قبلی فرد مجبور است به طور مستقیم برای دور کردن جانور با آن در تماس باشد. بنابراین امکان انتقال بیماری های زیادی از موش به انسان وجود خواهد داشت. حال فرض کنیم بتوانیم کاری کنیم که موش با پای خود محیط را ترک کند. و یا اینکه موش اصلا وارد محیط شما نشود ، عالی خواهد بود.امروزه تعداد زیادی راه فراری دادن موش وجود دارد. استفاده  از دستگاه فراری دادن موش بهترین آن ها است.

فراری دادن موش

فراری دادن موش

 

انواع دستگاه فراری دادن موش

امروزه دستگاه های زیادی برای دفع موش وجود دارند که متاسفانه بسیاری از آن ها کارایی لازم را ندارند. و یا اینکه برای انسان هم دارای مزاحمت هستند. از جمله این دستگاه ها میتوان به دستگاه هایی که با پخش صدایی مانند صدای عقاب و شاهین سعی در دفع موش دارند، اشاره کرد. همچنین با ورود به هر فروشگاهی به راحتی میتوانید دستگاه های دفع موش خارجی را ببینید که عملا کارایی ندارند. به همین دلیل است که شاید برخی افراد فکر میکنند عملا دستگاهی که بتواند به طور واقعی موش ها را فراری دهد وجود ندارد.

اما باید بگویم که سال هاست در سطح جهانی دستگاه های التراسونیک دفع موشی وجود دارند، که بسیار کارا هستند و حتی از ورود یک موش به محیط جلوگیری میکنند. به طوری که حتی یکی از پروتکل های بهداشتی برای کارخانه های بزرگ مواد غذایی ضرورت داشتن این نوع دستگاه ها است. شما تصور کنید، شرکت بزرگی مانند تک ماکارون که انبارهای آن سرشار از مواد غذایی مورد علاقه موش ها میباشد، چگونه میتواند از شر این جونده موذی در امان بماند؟ مسلما دستگاه هایی وجود دارند که بسیار قدرتمند و کارا هستند و محیط را از ورود هر نوع موشی در امان نگه میدارند.

انواع دستگاه فراری دادن موش

انواع دستگاه فراری دادن موش

نحوه عملکرد دستگاه التراسونیک دفع موش

دستگاه های التراسونیک با استفاده از امواج فراری دهنده موش، موش را از محیط دور میکنند. یکی از چیزهایی که ساخت چنین دستگاه هایی را ممکن نموده است بالاتر بودن دامنه شنوایی موش از انسان است. با وجود این ویژگی ما میتوانیم صداهایی بلند تر از محدوده شنوایی انسان اما در محدوده شنوایی موش ایجاد کنیم که ما آن صدا ها را نشنویم. اما این صدا ها موش را به شدت آزار دهند. دستگاه های التراسونیک هم با انتشار فرکانس فراری دهنده موش، این جانور را از محیط دور میکنند.و کاری میکنند که موش محیط زندگی یا کار شما را برای زندگی انتخاب نکند و اجبارا به جای دیگری رود.

 

خرید بهترین دستگاه فراری دادن موش

تا اینجا فهمیدیم بهترین راه و مهربانانه ترین راه مبارزه با موش استفاده از دستگاه التراسونیک دفع موش است. حال در این بازار بزرگ تشخیص بهترین دستگاه دفع موش از بین انواع دستگاه های دفع موش تقلبی کار دشواری میباشد. ما به شما ویژگی های یک دستگاه دفع موش اصلی را میگوییم. تا با مقایسه این ویژگی ها در دستگاه های مختلف بتوانید بهترین دستگاه را خریداری نمایید.

 1. دستگاه را از تولید کننده و فروشنده معتبر بخرید.
 2. دستگاهی را خریداری کنید که در مکان های معتبری نصب باشد.
 3. حتما نحوه عملکرد و کارگذاری دستگاه را قبل از خرید بررسی کنید.
 4. از سایتی خرید کنید که توضیحات کاملی درمورد دستگاهش بدهد.
 5. از فروشنده بخواهید مدت زمان نتیجه گیری و نحوه استفاده از دستگاه را به شما توضیح دهد.
 6. برای انسان و سایر موجودات کاملا بی ضرر باشد.

 

مشاهده قیمت دستگاه دفع موش ایران دی اچ

 

دستگاه دفع موش وینرز

دستگاه دفع موش وینرز، بهترین دستگاه فراری دادن موش است. ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه آن راحتی از سایر دستگاه های دفع موش موجود در بازار متمایز میکند.

 1. وینرز دارای 4 بلندگوی تولید کننده امواج فراصوت است، در حالی که سایر دستگاه های موجود در بازار دارای یک یا نهایتا دو بلندگو میباشند.
 2. همچنین هر بلندگو دارای 30 فرکانس متغییر میباشد تا از عادت کرد گوش موش به صدا جلوگیری کند. این درحالی است که دستگاه های دیگر از یک فرکانس استفاده میکنند همین سبب میشود موش ها پس از مدتی به صدا عادت کنند و محیط را ترک نکنند.
 3. دستگاه دفع موش وینرز صداهایی مانند صدای دستگاه حفار زمین تولید میکند که موش را بسیار آزار میدهد. این صدا موش را عقیم کرده و سیستم گوارشیش را دچار مشکل میکند.
 4. سال هاست که در مکان های نام آشنایی همچون کاله تهران ، هایپر استار، اداره اوقاف تهران ، زر ماکارون ، هتل داریوش کیش و … کار میکند و از حضور هر نوع موشی در این مکان ها جلوگیری کرده است.
 5. دارای یکسال گارانتی تعویض با نو یا تعمیر رایگان است. همچنین 15 سال پشتیبانی قطعات است.
 6. این دستگاه دارای پوشش 360 درجه میباشد و از حضور موش ها در تمام جهت ها جلوگیری میکند.
 7. برای انسان، دام ، حیوانات خانگی ، گیاهان و خلاصه هر چیز غیر موش کاملا بی خطر است.

  دستگاه دفع موش وینرز

  دستگاه دفع موش وینرز

دفع موش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *