سئو سایت (SEO) چیست؟

سئو سایت مجموعه‌ای از فرآیندها و استاندراد ها است، که به منظور ارتقا و افزایش رتبه سایت بروی آن انجام می شود.

ولی سئو به همین جا ختم نمیشود عبارت سئو مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو است.

 

چگونگی انتخاب کلید واژه ها برای بهینه کردن سایت و سئو سایت متناسب

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال شامل استانداردسازی کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو است که پیش از هر چیزی به آن نیاز داریم.

سئو سایت

بازاریابی محتوا

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از این فرآیند دانست. موفقیت در سئو بدون داشتن محتوا تقریبا غیرممکن است.

سئو سایت

لینک سازی

رعایت دو مورد پیشین میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه ۱ و رقابت با سایت های قدیمی تر شما لینک سازی خارجی است که به کمک شما میاید.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

شرکت نوین ایده با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی سایت در تلاش است تا کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل و افزایش بازدید سایت در موتورهای جستجو ببیند.

رسیدن به صفحه اول گوگل با سئو سایت

سئوseo

افزایش رتبه و فروش بیشتر در گوگل

چرا سئو اهمیت دارد ؟؟

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند.

از این ‌رو سئو سایت مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها میخواهند .

به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند.

بازدید بدست آمده از روش های سئو سایت بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

گوگل برای ارائه نتایج جستجو و رتبه بندی سایت ها از نظر سئو بیش از ۲۰۰ فاکتور مهم را بررسی می کند.

برای مشاوره رایگان جهت خدمات سئو و بهینه سازی سایت میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته شود :

ما با شما تماس میگیریم.

تماس با ما

همین حالا با ما تماس بگیرید.

طبق تحقیقات مردم روزانه بین ۶ تا ۷ میلیارد بار از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند. این موضوع اهمیت سئو را نشان می دهد