کامل ترین بانک شماره موبایل در ایران

بانک شماره موبایل همراه اول ، شامل بیش از ۳۰ میلیون شماره موبایل در کل کشور است ، این بانک شماره به صورت کاملا تکفیک شده بر اساس استان و شهر و منطقه ، در سامانه پیام کوتاه نوین ایده به صورت رایگان قرار داده شده است . برای ارسال پیامک می توانید از این بانک شماره که به صورت رایگان  به شما داده میشود استفاده کنید و پس از ارسال پیامک می توانید بانک شماره را دانلود نمایید ، تا علاوه بر این که از صحت ارسال پیامک خود مطلع می شوید. بانک شماره موبایل های دیگری نیز با عنوان بانک موبایل مشاغل و اصناف در سامانه پیامک وجود دارد که می توانید از این بانک شماره نیز استفاده نمایید و پس از ارسال بانک شماره را دانلود نمایید .

 

بانک شماره موبایل چیست ؟

به بانک اطلاعاتی شماره ها گفته می شود که جمع آوری شده و دسته بندی شده است. اغلب فرادی که بانک شماره موبایل را تهیه می کنند نیاز به یک پنل ارسال پیامک دارند که نوین ایده دارای پنل پیامکی فوق العاده ارزان با کیفیت برای ارسال پیام هستند.

نوین ایده دارای بانک شماره موبایل افراد در شهر های متفاوت ( بانک شماره موبایل تهران، بانک شماره موبایل پرند، بانک شماره موبایل کرج، … ) نیز است، چنانچه قصد تبلیغات در شهر یا استان خاصی هستید فقط کافیه بانک شماره موبایل ارزان و پرسود نوین ایده را در اختیار داشته باشید.

نوین ایده دارای پنل تبلیغاتی برای ارسال پیامک با کمترین تعرفه ارسال پیامک در ایران آماده ارسال پیام های شما با استفاده از بانک شخصی شما یا بانک های پیکربندی شده نوین ایده برای ارسال پیامک است.

بانک شماره موبایل نوین ایده از جمله امکانات آن دارا بودن طبقه بندی اپراتور های اول کشور ( بانک شماره موبایل ایرانسل ، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده همراه اول و بر اساس پیش شماره و …) است، فقط کافیه از فروشگاه بانک شماره موبایل نوین ایده ، بانک مورد نظر خود را تهیه کنید.

تماس با ما

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.