بانک شماره موبایل

کامل ترین بانک شماره موبایل در ایران

بانک شماره موبایل همراه اول ، شامل بیش از ۳۰ میلیون شماره موبایل در کل کشور است ، این بانک شماره به صورت کاملا تکفیک شده بر اساس استان و شهر و منطقه ، در سامانه پیام کوتاه نوین ایده به صورت رایگان قرار داده شده است . برای ارسال پیامک می توانید از این بانک شماره که به صورت رایگان  به شما داده میشود استفاده کنید و پس از ارسال پیامک می توانید بانک شماره را دانلود نمایید ، تا علاوه بر این که از صحت ارسال پیامک خود مطلع می شوید.

  بانک شماره همراه های دیگری نیز با عنوان بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف در سامانه پیامک وجود دارد که می توانید از این بانک شماره نیز استفاده نمایید و پس از ارسال بانک شماره را دانلود نمایید .

بانک شماره موبایل

بانک شماره موبایل

 

اطلاعات از طلا هم ارزش بیشتری داره!

در عصر دیجیتال دیتا و اطلاعات ارزشمند تر از طلا و نفت تلقی می شود. دلیل آن هم این است که اطلاعات یعنی قدرت کامل و اشراف بر هر آن چیزی که به دنبالش میگردید. چرا که شما میلیون ها تومان باید خرج کنید تا مشتری های جدید را به کسب و کار خود جذب کنید تا اطلاعات آن ها را به دست آورید. با امکان جدیدی که سایت های آماردهی و فروشنده اطلاعات با نام بانک های اطلاعاتی به وجود آورده اند شما با هزینه بسیار کمتر به آن جه که نیاز دارید در لحظه خواهید رسید.

بانک شماره همراه به صورت تفکیکی شهر به شهر استان به استان یا کشوری اقشار و مشاغل مختلف را دسته بندی می کند و افراد یا شرکت هایی که در حوزه مد نظر شما در حال فعالیت هستند را در خود ذخیره می کند. نوین ایده از سال ۱۳۸۰ تا کنون در حال جمع آوری و ذخیره شماره موبایل های مختلف و دسته بندی آن ها در قالب بانک های شماره موبایل می باشد. ویژگی مهمی که بانک اطلاعاتی شماره همراه به شما ارائه می دهد در دسترس بودن در هر جایی و هر زمانی برای شماست.

مزایای استفاده از بانک شماره همراه :

  • در دسترس به صورت فایل اکسل در هر جایی و هر زمان دلخواه.
  • امکان تبلیغات هدفمند بر روی شماره موبایل ها.
  • تمامی شماره ها فعال و در حال فعالیت هستند.
  • نقطه برتری در تبلیغات نسبت به رقبای کاری کسب و کار شما.
  • تفکیک بر اساس حروف الفبا و بسیار شیک.
  • استفاده آسان و سریع.

بانک شماره همراه به چه صورت مشاغل را تفکیک می کند؟

به صورت کلی بانک های اطلاعاتی شماره همراه به صورت شهر به شهر ، استان به استان و کشوری ذخیره می شوند. حال بعضی دیتابیس های شماره موبایل از شماره های اوپراتور های همراه کشور تشکیل شده اند مثل همراه اول ، ایرانسل و رایتل. بعضی از بانک های شماره همراه نیز بر اساس مشاغل مختلف مثل بازاریابان ،  آرایشگران و … در مخزن شماره موبایل نوین ایده موجود می باشند. اگر شما کسب و کاری دارید که میخواهید با صرف هزینه بسیار کم بهترین نتیجه را دریافت کنید، می توانید دیتابیس شماره موبایل مورد نظر خود را از لیست بانک های شماره موبایل نوین ایده انتخاب کنید. در لیست موجودی زیر می توانید بانک های شماره همراه مد نظر خود را پیدا کرده و بعد از مقایسه با بقیه ارائه دهندگان خدمات بانک اطلاعاتی شماره همراه مقایسه کرده و سپس خرید خود را نهایی کنید.

بانک شماره موبایل چیست ؟

به بانک اطلاعاتی شماره ها گفته می شود که جمع آوری شده و دسته بندی شده است. اغلب افرادی که بانک شماره همراه را تهیه می کنند نیاز به یک پنل ارسال پیامک دارند که نوین ایده دارای پنل پیامکی فوق العاده ارزان با کیفیت برای ارسال پیام هستند.

نوین ایده دارای بانک شماره موبایل افراد در شهر های متفاوت ( بانک شماره موبایل تهران، بانک شماره موبایل پرند، بانک شماره موبایل کرج، … ) نیز است، چنانچه قصد تبلیغات در شهر یا استان خاصی هستید فقط کافیه بانک شماره موبایل ارزان و پرسود نوین ایده را در اختیار داشته باشید.

نوین ایده دارای پنل تبلیغاتی برای ارسال پیامک با کمترین تعرفه ارسال پیامک در ایران آماده ارسال پیام های شما با استفاده از بانک شخصی شما یا بانک های پیکربندی شده نوین ایده برای ارسال پیامک است.

بانک شماره موبایل نوین ایده از جمله امکانات آن دارا بودن طبقه بندی اپراتور های اول کشور ( بانک شماره موبایل ایرانسل ، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده همراه اول و بر اساس پیش شماره و …) است، فقط کافیه از فروشگاه بانک شماره موبایل نوین ایده ، بانک مورد نظر خود را تهیه کنید.

تماس با ما

همین حالا با ما تماس بگیرید.

contract us

ما با شما تماس میگیریم.