خدمات دریافت تیک آبی اینستاگرام

خدمات دریافت تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام به عنوان اعتبار هر پیج در اینستاگرام محسوب می شود. امروزه اینستاگرام به عنوان بزرگترین شبکه ی اجتماعی شناخته می شود که بسیاری از افراد جامعه از طریق آن کسب در آمد می کنند.

حال برای آنانی که به دنبال کسب اعتبار بیشتر و دستیابی به مزایای فوق العاده تیک آبی اینستاگرام، درخواست خود را به صورت رسمی به اینستاگرام ارسال می کنند ولی بیش از 90 درصد این درخواست ها بدون نتیجه بوده و عملا از سمت مدیران فنی اینستاگرام نادیده گرفته می شود.

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام پیش نیاز هایی وجود دارد که عبارتند از: ساخت پروفایل در کرانچ بیس، ساخت پروفایل در IMDB و دیگر پیش نیاز ها که تیم ما با منابعی که به صورت رسمی در این شرکت ها هستند قادر خواهد بود تمامی این پیش نیاز ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی برای شما با کمترین هزینه به ارمغان بیاورد.

تیک آبی اینستاگرام

معرفی ویدیویی سفارش تیک آبی اینستاگرام

ضمانت تیک آبی اینستاگرام

صد در صد تضمینی

کمترین هزینه خرید تیک آبی اینستاگرام

بهترین تعرفه تیک آبی اینستاگرام

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

اتمام کار در کوتاهترین زمان

قرارداد دریافت تیک آبی اینستاگرام

امکان عقد قرارداد رسمی

فرم درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام

پشتیبانی دریافت تیک آبی اینستاگرام

پشتیبانی و مشاوره

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

فرم درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام

پشتیبانی دریافت تیک آبی اینستاگرام

پشتیبانی و مشاوره

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

ضمانت دریافت تیک آبی اینستاگرام

خرید تیک آبی اینستاگرام
  • دریافت قطعی تائیدات رسمی فیسبوک با توجه به تحریم های ایران
  • استعلام قطعی قبل از اقدامات اصلی
  • بدون نیاز به مسترکارت و یا اطلاعات خاص

  • همراه با انتشار 10 رپورتاژ آگهی خارجی و ساخت پروفایل معتبر و رسمی برای تایید سریعتر تیک آبی اینستاگرام

برای سفارش و خرید پاپ آپ اینستاگرام کلیک کنید

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

در بین پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام یکی از پر استفاده‌ترین فضاهایی است که مورد توجه کاربران قرار گرفته. کاربران بسیاری در سراسر دنیا در این برنامه فعالیت می‌کنند. از شرکت‌ها و برندهای تجاری گرفته تا سلبریتی‌ها و ورزشکاران و بازیگران مشهور و حتی افراد عادی. از همین رو تعداد ایجاد صفحات فیک مخصوصا برای افراد معروف هر روز رو به افزایش است.
اینستاگرام هم مثل دیگر پلتفرم‌ها (توییتر، فیسبوک و…) امکان جلوگیری از ساخته شدن پیج‌های فیک را ندارد، به همین دلیل تیک آبی خلق شد تا نشانی باشد برای تشخیص فیک بودن و نبودن پیج اینستاگرام افراد.

تیک آبی اینستاگرام چیست

تیک آبی اینستاگرام در کنار نام کاربری شما در اینستاگرام قرار می‌گیرد. اگر پیج اینستاگرام افراد معروفی مانند ورزشکاران و بازیگران را دیده باشید حتما نشان آبی اینستاگرام را در صفحه آنها دیده‌اید.  اما دریافت تیک آبی شرایطی هم دارد…

خدمات مرتبط: اکسپلور اینستاگرام

شرایط خرید تیک آبی اینستاگرام

معتبر باشید

معتبر باشید

بدیهی است که شما باید همانی باشید که می‌گویید! یعنی یک شخص واقعی یا یک شرکت با نام تجاری ثبت شده. اعتبار شما یک شرط مهم برای گرفتن تیک آبی واقعی اینستاگرام است. (نشان آبی به پیج‌های فیک تعلق نمی‌گیرد)

منحصربه‌فرد باشید

به‌طور کلی هر فرد یا شرکت می‌تواند برای یکی از پیج‌های خودش درخواست تاییده اینستاگرام اقدام کند. مگر دو پیج با محتوای یکسان، برای هر زبان داشته باشید. (تیک آبی برای حساب‌هایی که در صفحه‌شان به مطالب عمومی می‌پردازند، انجام نمی‌شود)

صفحه عمومی

پیج شما باید public (عمومی) و برای همه کاربران قابل مشاهده باشد. اگر صفحۀ شما Private (خصوصی) است برای دریافت تیک آبی وضعیت آن را تغییر دهید.
(پیج‌های شخصی برای دریافت تیک آبی پیج اینستاگرام تایید می شوند)

پروفایل اینستاگرام

بیوگرافی کامل

در نوشتن اطلاعات پروفایل وسواس داشته باشید. باید همه اطلاعاتی که نیاز است را بنویسید. عکس پروفایل هم فراموش نشود. ایستاگرام، حساب‌هایی که به مکان عکس پروفایل گل می‌گذارند را برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام را تایید نمی‌کند، همینطور باید در پیج‌تان دست‌کم یک پست داشته باشید.

شناخته شده باشید

باز هم تاکید می‌کنیم که شهرت برای اینستاگرام خیلی مهم است. درنتیجه افراد عادی عملا شانسی برای گرفتن تیک آبی صفحه اینستاگرام ندارند. پس یا باید برند مشهوری داشته باشید یا خودتان به اندازه کافی شناخته شده باشید.

نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام نشان اعتبار و شهرت صفحه شماست. داشتن این نشان یعنی شما یا برندتان شناخته شده است و اینستاگرام اعتبار و هویت شما را تایید می‌کند. اگر قصد سفارش تیک آبی اینستاگرام را دارید می توانید از طریق فرمی که در بالای همین صفحه می باشد اقدام کنید و یا با شماره تماس های زیر صفحه تماس بگیرید. نوین ایده به عنوان سایت خرید تیک آبی اینستاگرام به شما این ضمانت را می دهد که دریافت تضمینی تیک آبی اینستاگرام تخصص ماست و تمام تلاش ما این است که رضایت 100 درصد مشتریان خود را جلب کنیم.

خرید تیک آبی اینستاگرام برای پیج های شخصی

زمانش رسیده تا بیشتر دیده بشی
میلیون تومان 105
  • در کوتاهترین زمان ممکن
  • کاملا تضمینی و عالی
  • کسب اعتبار بیشتر در بین رقبای خود

خرید تیک آبی اینستاگرام برای پیج های شرکتی

زمانش رسیده تا بیشتر دیده بشی
میلیون تومان 115
  • در کوتاهترین زمان ممکن
  • کاملا تضمینی و عالی
  • کسب اعتبار بیشتر در بین کسب و کار های اینترنتی
پر بازدید