اسپانسری پروکسی تلگرام و تبلیغات از طریق پروکسی

خرید پراکسی تلگرام

پایین ترین تعرفه تبلیغ پراکسی تلگرام در ایران

تمامی کاربران اینترنت تقریبا همگی تلگرام دارند. شبکه اجتماعی تلگرام یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین شبکه های اجتماعی در دنیا به خصوص در کشور عزیزمان ایران محسوب میگردد. با وجود فیلترینگ، هنوزم ۴۰ میلیون ایرانی فعال، از تلگرام استفاده میکنند و هنوز جز پر بازدید ترین شبکه های اجتماعی به حساب میاد که تبلیغات تلگرام به همین ، یکی از بهترین و موثرترین گزینه های تبلیغاتی محسوب میگردد.
با توجه به فیلتر بودن تلگرام، کاربران جهت فعالیت یا باید مجهز به فیلترشکن باشند و پراکسی ها برای ان استاده کنند ، و یا باید از پروکسی استفاده کنند. نصب پروکسی روی تلگرام نیاز به خاموش و روشن کردم مدام نداشته و سرعت اینترنت گوشی شما را کند نمیکند و به خاطر همین هر کسی که بخواد از تلگرام استفاده کنه مجبوره از پراکسی ، روی تلگرامش استفاده کنه.
همچنین پیشنهاد میکنیم از خدمات اسپانسری پروکسی تلگرام تضمینی شرکت نوین‌ایده استفاده نمایید

مشاوره تبلیغات
اسپانسری پروکسی تلگرام و تبلیغات از طریق پروکسی

مزایا و روش های تبلیغات

کانال کسب کار شما به صورت کانالی پین شده به صورت پراکسی تگلرام و در امده و کل مردم ایران شما را میبینند. پس امکان برند شدن و شناخته شدن شما در سراسر کشور وجود دارد.
اگر وب سایت داشته باشید، بازدید تک تک صفحاتش میتواند افزایش بیابد.
زنگ خورتان افزایش می یابد، البته اگر نیاز به زنگ خور داشته باشید.
بازدید تمامی پست هایی که در طول مدت اسپانسری در کانال قرار میدهید افزایش می یابد.
ممبرهای کانال شما افزایش خواهند یافت. (ممبر ها و بازدیده کاملا واقعی هستند.)

mtproxy

سوالات متداول

این روش بهترین و پر بازده ترین روش افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام برای کانال های فروشگاهی میباشد .در ورژن بلاکچین تلگرام، پروکسی هایی برای عبور ارایه شده . پروکسی میتواند کانالی را به عنوان اسپانسر معرفی کند که بالاتراز تمام کانال های تلگرام پین میشود و کاربر با مشاهده محتویات کانال شما میتواند اختیار کند که عضو شود یا نشود ، اگر محصول شما با کیفیت و کانال مناسبی داشته باشید باعث افرایش ممبر می شود در واقع پراکسی تلگرام و خرید پراکسی تلگرام یکی از روش های افزایش فروش به حساب می آیند.

آموزش های متعددی برای ساخت پراکسی تلگرام وجود دارد که که هیچ کدام به کیفیت محصولات ما نبوده و شما با نداشتن دانش از کامپیوتر می توانید با خرید پراکسی تلگرام از ما خدمات عالی دریافت کنید.

کم هزینه ترین و پر بازده ترین روش برای جذب ممبر ، ساخت پروکسی تلگرام است.تبلیغات در کانال های تلگرامی دیگران  برای شما موثر نبوده چون ممکن هست ممبر های ان ها فیک باشد در صورتی که شما می توانید با پراکسی تلگرام ممبر های انلاین ا برای کانال خود جذب کنید.

اما وقتی شما پروکسی تلگرام ارائه می دهید افراد واقعی از آن استفاده می کنند و تبلیغات شما را مشاهده میکنند. علاوه بر این هزینه خیلی کمی بابت ساخت پروکسی تلگرام را پرداخت می کنید ! این را در نظر داشته باشید که معمولا بیش از ۱۰ هزار نفر پروکسی از پروکسی شما استفاده می کنند و تبلیغات تان را مشاهده می کنند!

تبلیغات اسپانسری فقط ممبر های فعال را جذب کرده و کامل هدفمند انجام می شود که بایان روش هم بازدید و هم ممبر ها به راحتی و به سرع افزایش پیدا می کند.

این روش هم مانند روش های جذب فالور واقعی ریزش دارد که کاملا بستگی به محتوای داخل کانال شما و حفظ کیفیت کانال شما بستگی نیز دارد، تبلیغات پراکسی تلگرام کاملا مناسب بوده و در بازه زمانی حداقل ۲۴ ساعته با جذب ۱۰۰۰ ممبر کار خود را به اتمام میرساند.

به نتایج دلخواه خود برسید

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید

بازدید کانال شما و لینک های داخل کانال شما تا ۲۴ ساعت بسیاز افزایش پیدا می کند و می توانید با تولید محتوا و سئو مطالب بازدید خود را افزایش دهید.

افزایش تماس تلفنی

افزایش تماس تلفنی

زنگ خور شما به صورت قابل توجهی افزایش پیدا میکنه و میتونید محصولات خود را با خرید پراکسی تلگرام افزایش دهید.

افزایش فروش

افزایش فروش

با این گونه تبلیغ پراکسی تلگرام ممبر های شما افزایش و باعث فروش بیشتر و تعامل با مشتریان خود می شوید.

اسپانسری پروکسی تلگرام و تبلیغات از طریق پروکسی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام به گونه های متفاوتی انجام شده که یکی از این روش ها روش پراکسی تلگرام بوده است، سایر روش ها شامل : تبلیغات بازدیدی ، کلیکی، تبلیغات در کانال های بزرگ، تبلیغات در کانال افراد تاثیرگذار مانند اینفلونسر ها و خرید ممبر واقعی کانال تلگرام (ادد اجباری ممبر) است.

پروکسی های MTProto

مزیتی که پروکسی های MTProto ایجاد کرده‌اند، امکان افزودن یک کانال با عنوان اسپانسر است که یک قوه محرک برای خدمات دهندگان پروکسی محسوب میشود.

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام (ادد اجباری ممبر)

در این روش که یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی است و البته کم هزینه ترین روش تبلیغاتی در تلگرام، شما با پرداخت مبلغ ناچیزی می‌توانید تعدادی ممبر واقعی تلگرام برای کانال تلگرامی خود خریداری نمایید. این افراد بصورت اجباری در کانال شما عضو خواهند شد. باتوجه به اینکه افراد بصورت اجباری عضو شده‌اند و کانال شما را دلخواه دنبال نمی‌کنند احتمال ریزش آن بسیار زیاد است. اما نهایتا تعداد افزایش ممبر کانال شما مشخص است و هزینه آن نیز بسیار ناچیز است.

تبلیغات اسپانسری تلگرام

تبلیغات اسپانسری پروکسی تلگرام به روشی از تبلیغات می‌گویند که شما در آن می‌توانید کانال خود را به تمام ممبر هایی که از آن پروکسی استفاده می‌کنند نمایش می دهید. اگر شما هم از پروکسی های تلگرام استفاده کرده باشید قطعا در قسمت بالای گفتگو های (چت های) تلگرام خود یک کانال را مشاهده نموده‌اید که شما در آن عضویت نداشته‌اید اما به شما نمایش می‌دهد. این کانال ها تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام را انجام داده‌اند.

درخواست تبلیغات اسپانسری پراکسی تلگرام

با ما تماس بگیرید که در سریع ترین زمان وبسایت شما را در خط اول گوگل قرار دهیم.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

contract us

ما با شما تماس میگیریم.

به این مطلب چند ستاره میدین؟

امتیاز کل: / 5. تعداد رای های ثبت شده:

هیچ امتیازی ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?