خرید و ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام

اگر پیج شما جذاب باشه روش دایرکت اینستاگرام امتحان کن چون اگه پیچ تو جذاب و توانایی این داشته باشه که مخاطب بیاد و جذب بشه ، ما افراد که هدف هستند را پیدا میکنیم و به ان ها دایرکت میدهیم. مخاطبینی که با دایرکت مسیج شما رو به رو میشن به احتمال قوی شما رو فالو میکنند ! ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام اگر از بین ۱۰۰۰ دایرکت ارسالی شما حتی ۱۰۰ نفر هم شما رو فالو کنند خیلی ارزشمنده ! چرا که این فالوور ها با انتخاب خودشان شما را انتخاب کردند و مخاطب پیج شما خواهند ماند . البته بستگی به میزان و کیفیت فعالیت پیج شما دارد !

برای خرید دایرکت انبوه به قسمت جدول قیمت مراجع کنید ..

محتوای ارسالی میتواند : متن دلخواه شما و یا یک پست اینستاگرام باشد.

نمایش جدول قیمت دایرکت اینستاگرام ها

ارسال دایرکت در اینستاگرام به یکی از بهترین روش های جذب فالور محبوب شده چون افراد به راحتی در چت شخصی مخاطبان خاص خودشون میتونن پیام بزارن …

ارسال دایرکت گروهی اینستاگرام

ارسال دایرکت به چت شخصی کاربران در گروه های چت شخصی

400.000 تومان

به ازای هر هزار ارسال دایرکت ( 1K )

ارسال دایرکت به دایرکت اینستاگرام

ارسال دایرکت به چت شخصی کاربران

450.000 تومان

به ازای هر هزار ارسال دایرکت ( 1K )

سایر خدمات اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام و پیج های پربازدید با فالوور واقعی و ایرانی در صورت هدفمند بودن و رعایت اصول تبلیغات اینستاگرام می تواند به برند سازی و معرفی خدمات و محصولات شما کمک کند . بعد از تبلیغات گوگل بهترین روش تبلیغات اینترنتی , تبلیغات در  اینستاگرام می باشد.

google ads

تبلیغات در گوگل

با پرداخت هزینه کسب و کار خود را به خط اول محبوب ترین موتور جستجوی جهان ببرید و آن لحظه ای که مشتریان به شما نیاز دارند پل ارتباطی میان سایت شما و مشتریان با پراخت اندکی هزینه برای کسب و کار شما ایجاد می کند، پس عجله کنید اولین کمپین تبلیغاتی گوگل ادورز خود را ایجاد کنید.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

افراد برای بازدید بیشتر پیچ اینستاگرام خود دست به تبلیغات غیر هدفمندی میزنند که علاوه بر این که باعث افزایش بازدید آن ها نشده ، بلکه باعث هدر رفتن هزینه تبلیغات آن ها می شود، امروزه بسیار بازار داغی در حوزه فروش کالا دارد که شرکت نوین ایده این امکان به صورت پاپ آپ اینستاگرام برای کاربران ایرانی در دسترس قرار داده است

nstagram-ads

تبلیغات رسمی در اینستاگرام

نوعی از تبلیغات در اینستاگرام است که فیس‌بوک، کمپانی اصلی اینستاگرام، برای شما انجام می‌دهد. اگر پیج اینستاگرام شما در حالت Business باشد به راحتی می توانید پست ها و استوری های خود را به کاربران هدف خود نمایش دهید، نوع دیگر از تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام است که نوین ایده در اختیار شما قرار می دهد.

پیام انبوه اینستاگرام ، ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام ، ارسال پست به دایرکت فالورهای پیج دلخواه شما

ارسال دایرکت تبلیغاتی

حتما هنگام سر زدن به پیج های مختلف کلمه دایرکت به گوش شما رسیده است. پیج هایی بسیاری هستند که در زیر کپشن خود می نویسند توضیحات بیشتر در دایرکت؛ دایرکت در خدمت هستم؛ قیمت دایرکت شد و … ممکن است برایتان سوال پیش بیاید دایرکت کجاست؟ چگونه دایرکت بفرستیم؟

دایرکت اینستاگرام چیست؟

دایرکت در واقع یک پیام شخصی و خصوصی که توسط اینستاگرام برای شخصی فرستین. وقتی کسی از شما خواست به او دایرکت بدهید و یعنی در اینستاگرام به او پیام بدهید. به همین راحتی و اسانی !!

دایرکت می تواند پیامی از طرف پیج شما برای فالوور اینستاگرام تان باشد که حاوی یک متن، عکس و یا ویدئو باشد. می توان از این قابلیت، با استفاده از هشتگ گذاری مناسب، به خوبی برای معرفی پیج و افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کرد.

زمان انجام سفارش به چه صورت است ؟

معمولا تا ۷۲ ساعت زمان لازم است تا سفارش شما کامل شود !

باید پیجم پابلیک باشه حتما ؟

خیر اجباری نداره . کاملا بستگی به استراتژی شما داره که آیا تمایل دارید افرادی که برایشان دایرکت ارسال میکنید محتوی پیج شما را ببینند یا خیر ولی خب اصولا باز بشه بهتره دیگه

باید پروفایلم تجاری یا همان بیزینس باشه حتما ؟

بله در مجموع بهتر است برای استفاده از کلیه خدمات سوشال پیج شما تجاری باشد تا تاثیرات و تغییرات براتون به خوبی دیده بشه

آیا این سرویس هم مانند باقی سرویس ها گارانتی داره ؟

تمامی سرویس ها و خدمات نوین ایده گارانتی داره

ما با شما تماس میگیریم.