اسپانسری پروکسی تلگرام و تبلیغات از طریق پروکسی

تمامی کاربران اینترنت تقریبا همگی تلگرام دارند. شبکه اجتماعی تلگرام یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین شبکه های اجتماعی در دنیا به خصوص در کشور عزیزمان ایران محسوب میگردد.

با وجود فیلترینگ، هنوزم ۴۰ میلیون ایرانی فعال، از تلگرام استفاده میکنند و هنوز جز پر بازدید ترین شبکه های اجتماعی به حساب میاد که تبلیغات تلگرام به همین ، یکی از بهترین و موثرترین گزینه های تبلیغاتی محسوب میگردد.
با توجه به فیلتر بودن تلگرام، کاربران جهت فعالیت یا باید مجهز به فیلترشکن باشند و پراکسی ها برای ان استاده کنند ، و یا باید از پروکسی استفاده کنند.

نصب پروکسی روی تلگرام نیاز به خاموش و روشن کردم مدام نداشته و سرعت اینترنت گوشی شما را کند نمیکند و به خاطر همین هر کسی که بخواد از تلگرام استفاده کنه مجبوره از پراکسی ، روی تلگرامش استفاده کنه.
همچنین پیشنهاد میکنیم از خدمات اسپانسری پروکسی تلگرام تضمینی شرکت نوین‌ایده استفاده نمایید.

خرید پراکسی تلگرام

با کمترین تعرفه تبلیغ پراکسی تلگرام در ایران

معرفی ویدویی خدمات تبلیغات اسپانسری پروکسی تلگرام

مزایا و روش های تبلیغ کانال تلگرام از طریق پروکسی

۱٫ کانال کسب کار شما به صورت کانالی پین شده به صورت پراکسی تگلرام و در امده و کل مردم ایران شما را میبینند. پس امکان برند شدن و شناخته شدن شما در سراسر کشور وجود دارد.
۲٫ اگر وب سایت داشته باشید، بازدید تک تک صفحاتش میتواند افزایش بیابد.
۳٫ زنگ خورتان افزایش می یابد، البته اگر نیاز به زنگ خور داشته باشید.
۴٫ بازدید تمامی پست هایی که در طول مدت اسپانسری در کانال قرار میدهید افزایش می یابد.
۵٫ ممبرهای کانال شما افزایش خواهند یافت. (ممبر ها و بازدیده کاملا واقعی هستند.)

خرید اسپانسری پروکسی تلگرام فرصتی عالیست تا کسب و کار خود، کالا و خدمات خود را از طریق بهترین روش تبلیغات در تلگرام به خوبی معرفی کنید.

اسپانسری پروکسی تلگرام و تبلیغات از طریق پراکسی تلگرام

به نتایج دلخواه خود برسید

افزایش فروش

افزایش فروش

با این گونه تبلیغ پراکسی تلگرام ممبر های شما افزایش و باعث فروش بیشتر و تعامل با مشتریان خود می شوید.

افزایش تماس تلفنی

افزایش تماس تلفنی

زنگ خور شما به صورت قابل توجهی افزایش پیدا میکنه و میتونید محصولات خود را با خرید پراکسی تلگرام افزایش دهید.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید

بازدید کانال شما و لینک های داخل کانال شما تا ۲۴ ساعت بسیاز افزایش پیدا می کند و می توانید با تولید محتوا و سئو مطالب بازدید خود را افزایش دهید.

هشدار
تبلیغات با محتوای ۱۸+ سال، دعا، طلسم ، شرطبندی و محتوای خلاف قانون اساسی کشور پذیرفته نمی شود.

درخواست تبلیغات اسپانسری پراکسی تلگرام

با ما تماس بگیرید که در سریع ترین زمان وبسایت شما را در خط اول گوگل قرار دهیم.

ما با شما تماس میگیریم.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام به گونه های متفاوتی انجام شده که یکی از این روش ها روش پراکسی تلگرام بوده است، سایر روش ها شامل : تبلیغات بازدیدی ، کلیکی، تبلیغات در کانال های بزرگ، تبلیغات در کانال افراد تاثیرگذار مانند اینفلونسر ها و خرید ممبر واقعی کانال تلگرام (ادد اجباری ممبر) است.

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام (ادد اجباری ممبر)

در این روش که یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی است و البته کم هزینه ترین روش تبلیغاتی در تلگرام، شما با پرداخت مبلغ ناچیزی می‌توانید تعدادی ممبر واقعی تلگرام برای کانال تلگرامی خود خریداری نمایید. این افراد بصورت اجباری در کانال شما عضو خواهند شد.

باتوجه به اینکه افراد بصورت اجباری عضو شده‌اند و کانال شما را دلخواه دنبال نمی‌کنند احتمال ریزش آن بسیار زیاد است. اما نهایتا تعداد افزایش ممبر کانال شما مشخص است و هزینه آن نیز بسیار ناچیز است.

تبلیغات اسپانسری تلگرام

تبلیغات اسپانسری پروکسی تلگرام به روشی از تبلیغات می‌گویند که شما در آن می‌توانید کانال خود را به تمام ممبر هایی که از آن پروکسی استفاده می‌کنند نمایش دهید.

اگر شما هم از پروکسی های تلگرام استفاده کرده باشید قطعا در قسمت بالای گفتگو های (چت های) تلگرام خود یک کانال را مشاهده نموده‌اید که شما در آن عضویت نداشته‌اید اما به شما نمایش می‌دهد. این کانال ها تبلیغ کانال تلگرام با پروکسی را انجام داده‌اند.

اسپانسری پروکسی تلگرام و تبلیغات از طریق پروکسی

پروکسی های MTProto

مزیتی که پروکسی های MTProto ایجاد کرده‌اند، امکان افزودن یک کانال با عنوان اسپانسر است که یک قوه محرک برای خدمات دهندگان پروکسی محسوب میشود.

تبلیغات پروکسی تضمینی چیست؟

تبلیغات پروکسی تضمینی به عنوان بی دردسر ترین و بهترین روش جذب ممبر واقعی و صد در صد ایرانی می باشد که در نهایت برای شما و کسب و کار شما در فضای تلگرام مفید بوده و باعث افزایش فروش و توجه بیشتر به کانال شما از سمت کاربران فعال در تلگرام می شود. این نوع تبلیغات در تلگرام ضمانت این را به شما می دهد که شما یک کا یا هزار ممبر فعال و واقعی را با هزینه بسیار کمتر از تبلیغات مشابه دریافت کنید.

چگونه اسپانسر پروکسی تلگرام شویم؟

شما با جذب ممبر از طریق پروکسی و اجاره پروکسی اسپانسری فاصله ی زیادی ندارید. اگر قصد خرید و افزایش ممبر واقعی در تلگرام را دارید از طریق محصولات قرار داده شده و یا درخواست از طریق فرم می توانید سفارش خود را ثبت کنید سپس همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. در هر مرحله در صورت وجود سوال و یا پیشنهاد و حتی انتقاد از مجموعه ما می توانید از طریق فرم به صورت رسمی و یا با تماس در ساعات اداری با کارشناسان فنی نوین ایده در ارتباط باشید.

تبلیغات پروکسی تلگرام

برای بررسی بیشتر می توانید به خدمات دیگر تبلیغات در تلگرام ما نیز مراجعه کنید.