تبلیغات پوش نوتیفیکیشن موبایل

ارسال پیام تبلیغاتی بصورت نوتیفیکیشن ارسالی ساده به کاربران اپلیکیشن ها

یکی از روش‌های تبلیغات آنلاین ارسال پیام به کاربران تبلیغات در نوتیفیکیشن است. تبلیغات نوتیفکیشن امکان ارسال به هزاران تلفن همراه را فراهم می‌کند تا کسب کار خود را به صورت پوش نوتیفیکیشن در روی موبایل کاربران ارسال کنید. با ارسال نوتیفیکیشن و این مدل تبلیغ به قلب تلفن همراه مشتری نفوذ کرده و به راحتی مشتریان خود را جلب کنید.
ارسال نوتیفیکیشن به دو صورت ساده و با فیلتر اپراتور های همراه اول و ایرانسل انجام می شود، تبلیغ محصولات و خدمات خود را به هزاران کاربر فعال اپلیکیشن های موبایل بصورت انبوه ارسال کنید، و مقدار کلیک‌ها و زمان بندی ارسال آن را با کمک متخصصین نوین ایده مدیریت کنید.
شما با ورود به پنل آژانس تبلیغاتی نوین ایده می توانید لیست قیمت‌های نوتیفیکیشن را دیده و پکیچ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات نوتیفیکیشن چیست؟

 • با اضافه شدن سیستم نوتیفیکیشن در تلفن‌های هوشمند، تمامی اتفاقات در زمان به دست نداشتن تلفن هوشمند نظیر پیام‌های دریافتی، دانلودها و غیره از طریق نوار بالایی موبایل که کاربر به صورت بازشو و کشویی قادر به دسترسی به آن است به نمایش در می‌آمد.
 • ‌نوتیفیکیشن کلیکی روشی از تبلیغات در ارسال پیغام است که حتی اگر کاربر از اپلیکیشن شما استفاده هم نکند، پیغام شما را مشاهده می‌کنند. در این روش آیکون و پیغام شما در نوار وضعیت تلفن همراه کاربر نمایش داده می‌شود. تبلیغات نوتیفیکیشن، جزو تبلیغات با بازدهی بالا و هدفمند محسوب می‌شود.
 • پوش نوتیفیکیشن در اصل حاوی پیامی است که در صفحه موبایل کاربر نمایش داده شده و کاربر با کلیک بر روی این پیام به صفحه مورد نظر ارجاع داده می‌شود. صفحه ارجاع داده شده می‌تواند یک صفحه وب، اپلیکیشن و یا حتی صفحه ارسال ایمیل باشد.

  ویژگی های پوش نوتیفیکیشن

  سئو سایت

  تعیین زمان بندی برای ارسال پیام

  شما می توانید زمان بندی لازم طبق روز و ساعت انجام دهید، یعنی می توانید بر اساس تاخییر شروع و زمان نمایش ارسال نوتیفیکیشن را انجام دهید.

  افزایش فروش

  مقرون به صرفه

  شما با پرداخت هزینه اندک و مناسبی میتوانید بهترین بازدهی از تبلیغات ارسال نوتیفیکیشن را دریافت کرده و تاثیر آن را در کسب کار خود ببینید .

  سئو تکنیکال

  ارسال هدفمند

  امکان ارسال نوتیفیکیشن به صورت هدفمند و با فیلتر های مناسب برای ارسال تبلیغات شما به مشتریان هدف خود و امکان تعریف اپراتور همراه اول و ایرانسل در فیلتر ها.

  تبلیغات نوتیفیکیشن برای چه کسب و کار هایی مناسب است؟

  این سوال را افراد زیادی با نوین ایده تماس گرفتند و از ما پرسیده‌اند که آیا این نوع تبلیغات برای کسب و کار ما مناسب است؟ در جواب این سوال باید گفت که اگر دارای وبسایت یا فروشگاه اینترنتی هستید یا قصد معرفی و فروش محصولی را دارید و یا حتی قصد بازاریابی برای اپلیکیشن و بالا بردن نصب اپلیکیشن خود هستید می‌توان گفت ارسال نوتیفیکیشن برای کسب و کار شما مناسب و بازدهی عالی دارد.

  ارسال پوش نوتیفیکیشن هزینه بر اساس تعداد ارسال (ارسالی)

  یکی از روش‌های ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی استفاده بر اساس تعداد ارسال می‌باشد، در این روش برای مثال شما ۱۲۰٫۰۰۰ ارسال نوتیفیکیشن را ثبت کرده و ما پیام شما را به تعداد درخواست شما انجام داده که در این روش تعداد ارسال به کاربران اهمیت دارد و مقدار کلیک که کاربران انجام داده‌اند اهمیتی ندارد، شما هزینه ارسال را می‌دهید. شما بستگی به نوع تبلیغ خود ارسال را بر اساس تعداد ارسالی انتخاب می‌کنید.

  ارسال پوش نوتیفیکیشن هزینه بر اساس کلیک (کلیکی)

  ارسال نوتیفیکیشن یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی در حوزه دیجیتال مارکتینگ است، یکی از روش‌های ارسال پوش نوتیفیکیشن ارسال بر اساس تعداد کلیک کاربران بر روی تبلیغ شما است، در این روش تبلیغ شما به مقداری ارسال می‌شود که کلیک مورد نظر را دریافت کرده و سپس به اتمام می رسد، روش کلیکی جز محبوب‌ترین‌ها در ارسال پوش نوتیفیکیشن است.

  سفارش تبلیغات نوتیفیکیشن به چند صورت انجام می شود و تا چه اندازه بازدهی دارد؟

  تبلیغات از طریق نوتیفیکیشن به صورت تبلیغات نوتیفیکیشن اینستاگرام، تبلیغات پوش نوتیفیکیشن موبایل و تبلیغات نوتیفیکیشن اندروید انجام می شود و از نظر بازدهی هر کدام با هم متفاوت اند. اعلانات موبایل با توجه به میزان استفاده همه روزه کاربران موبایل از این کاممپیوتر کوچک همه کاره، بسیار بالا می باشد. چرا که اعلانات شما ارسال می شود و پس از کلیک یا لمس کاربران بر روی تبلیغ نوتیفیکیشن شما، وارد محتوای درون تبلیغ می شوند و محصولات و خدمات شما را بررسی و در نهایت تصمیم گیری می کند که می خرد یا خیر.

  متخصصان نوین ایده در خدمت شما هستند.

  ما با شما تماس میگیریم.

  تماس با ما

  همین حالا با ما تماس بگیرید.

  contract us