باشگاه مشتریان

دستگاه پیامک مشتریان – دستگاه ثبت شماره موبایل

با استفاده از دستگاه پیامک یا دستگاه ثبت شماره موبایل می‌توانید شماره موبایل مشتریان خود را ذخیره کرده و پس از اولین خرید لینک شبکه‌های اجتماعی و یا در مناسبت‌ها، آفرهای ویژه فروشگاه خود را جهت اطلاع رسانی توسط پیامک ارسال کنید.

در واقع شما با خرید این دستگاه، باشگاه مشتریانی برای خود راه اندازی کردید که می‌توانید هر لحظه و هر جا شماره موبایل مشتریان خود را ذخیره کنید. یکی از ویژگی های دستگاه باشگاه مشتریان نرم افزار اندروید و آی او اس آن است که شما به صورت نامحدود می‌توانید روی تلبت و موبایل فروشندگان و ویزیتورهای خود نصب کرده تا به راحتی برای شما جذب و حفظ مشتری کنند.

با این دستگاه به مشتریان خود اعتبار داده (عادی، وفادار، برنز، نقره ای، طلایی) و با این روش همیشه مشتریان خود را حفظ می‌کنید.

امکان دریافت پنل نمایندگی، با مشتریان خود راحت و هوشمندانه در ارتباط باشید.

دستگاه باشگاه مشتریان (ذخیره شماره موبایل مشتریان) در سه نسخه با امکانات متنوع و رنج قیمتی متفاوت به بازار عرضه شده است.

دستگاه ثبت شماره موبایل, با راه اندازی این دستگاه در محل کار خود می‌توانید شماره موبایل مشتریان خود را در لحظه ذخیره کنید.

با این دستگاه می‌توانید برای خود یک باشگاه مشتریان راه اندازی کنید که مشتریان با هر بار خرید خود می‌توانند سطح کاربری (عادی، وفادار، برنز، نقره ای، طلایی )خود را بالا برده و پیامک‌های تولد و تخفیف برای آنها ارسال کنید.

با استفاده از ثبت شماره موبایل می‌توانید اطلاعات و شماره تماس مشتری خود را به صورت فایل اکسل (Excel) خروجی گرفته و یا در حافظه SDCard ذخیره کرده و برای آنها پیامک بفرستید.

با دریافت خط اختصاصی رایگان همراه اول برای ارسال و دریافت پیامک، حتی مشتریانی که جز بلک لیست ها هستند و پیامک‌های تبلیغاتی را نمی‌توانند دریافت کنند.

این محصول به عنوان دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری تولید شده است و با توجه به نیاز کار فرما قابل خصوصی سازی می‌باشد.

دستگاه ثبت اطلاعات و شماره موبایل مشتریان دارای بالاترین کیفیت قطعات مصرفی بوده و از یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش برخوردار است.

نحوه کارکرد دستگاه به این صورت است که وقتی مشتری شماره خود را بر روی دستگاه وارد می‌کند شماره مشتری داخل پنل مخصوص دستگاه در لحظه ذخیره می‌شود در صورتی که اینترنت دستگاه وصل باشد و پیامی که شما داخل پنل برای دستگاه تعریف کرده‌اید به شماره مشتری ارسال می‌شود.

حفظ مشتری

وفاداری مشتری

دستگاه باشگاه مشتریان

رضایت مندی مشتری

پیشنهاد ویژه به تمامی شرکت‌های تبلیغاتی و صاحبین پنل پیامکی امکان استفاده از این دستگاه به صورت بی نام امکان پذیر هست و می‌توانید دستگاه به کلیه پنل‌های پیامکی موجود متصل کنید. (هماهنگی با بخش فنی نوین ایده)

مزایای داشتن دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری

 • جمع آوری بانک از ثبت شماره موبایل
 • امکان تعریف شماره، نام مشتری، تاریخ تولد، ….
 • شارژ رایگان اولیه به صورت هدیه
 • دریافت پنل پیامکی بدونه هزینه تمدید سالیانه
 • پیامک خودکار تشکر
 • بابت خرید و عضویت
 • پیامک معرفی شبکه های اجتماعی کار فرما
 • ذخیره و ثبت شماره موبایل مشتری در پنل پیامک و SDCARD
 • اتصال دستگاه بدون سخت افزار و نرم افزار اضافی به WIFI
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمامی روز های هفته در گروه های واتس آپی متشکل از شما و متخصصین نوین ایده
 • عضو گیری و توسعه دیحیتال مارکتینگ شما برای مشاغل مختلف
 • قابلیت خصوصی سازی برای برندهای کشوری و سفارش به تعداد قابل نام گذاری به نام نماینده
دستگاه پیامک موبایل
 • اتصال به انواع وب سرویس ها
 • یکسال گارانتی تعویض محصول
 • ۵ سال خدمات پس از فروش محصولات و قطعات

پایین‌ترین تعرفه ارسال پیامک در کلیه اپراتورها در اختیار شما قرار می‌گیرد

شما با خرید این محصول در واقع هم از سخت افزار و هم از نرم افزار بهره مند خواهید شد.

علاوه بر سخت افزار دستگاه شما اپلیکیشن‌های این محصول را هم دریافت می‌کنید که می‌توانید بر روی دیوایس اندروید/ios خود نصب کنید (دارای اپلیکیشن اندروید و ios).

هم چنین شما یک پنل پیامکی تحت وب رایگان هم از ما دریافت می‌کنید که میت‌وانید تنظیمات مربوط به متن پیامک، اطلاعات کاربران خود و… را انجام دهید.

توجه : حتی اگر شرکت پیامکی نیستید! سامانه پنل پیامکی شرکت نوین ایده دارای نمایندگی رایگان می‌باشد و شما می‌توانید علاوه بر کسب درامد از فروش دستگاه برروی ارسال پیامک نیز سود داشته باشید.

دریافت نسخه های iOS و اندروید نرم افزار باشگاه مشتریان

تماس با ما

شرکت نوین ایده با تولید این دستگاه ثبت شماره موبایل گامی در جهت پیشرفت کسب و کار مشتریان خود برداشته است.
زیرا همیشه این شعار ماست که رونق کسب و کار شما رونق کسب و کار ماست.

ما با شما تماس میگیریم.

تماس با ما

همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشتریان ما