طراحی سایت |Web Design

به بهترین شکل ممکن مخاطبان خود را در اینترنت جذب کنید.

وبسایت مانند ویترین یک مغازه و نمایی از کسب  کار و شما است، پس یک طراحی خوب باعث می شود که مشتریان بیشتری را جذب کنید ، مختصصین نوین ایده مهارت و تجریه خاصی برای ایجاد وب سایت با کیفیت برای کسب کار شما را دارد.

مشاوره طراحی سایت

طراحی یک سایت زیبا و حرفه ای اولین و مهم ترین اقدام در راه پیشرفت و موفقیت است و سبب حضور مؤثر کسب و کار در دنیای دیجیتال می شود.

با استفاده از آن می توان در زمینه رقابت با سایر مشاغل ، افزایش مشتریان و سود حاصل از فروش محصولات مختلف از رقبای خود سبقت بگیرید.

اکثریت کسب و کارها برای موفقیت خود نیاز اساسی به طراحی سایت دارند تا به این ترتیب بتوانند خدمات و کالاهای خود را به درستی به مشتریان معرفی نمایند .

اهمیت به سزای سایت برای هر شغلی یک امر ضروری میباشد و تأثیر بسیار زیادی در رونق کسب و کار دارد.

طراحی سایت

تاریخچه طراحی سایت

بررسی تاریخچه طراحی سایت با توجه به اینکه مهارتی جدید است ریشه در فعالیت های فردی دارد که در سراسر جهان در حال گسترش است، با شروع قرن ۲۱ و پایان جنگ مرورگر ها، وب رفته رفته تبدیل به زندگی مردم شد. امکانات و قابلیت های جدید به مرورگر ها افزوده شد و این امر را تحت تاثیر قرار داد.

زمانی که در سال ۱۹۸۹ اینترنت را خلق کرد احتمالا فکرش را نمی کرد که دنیای اینترنت از آن زمان تا این حد تغییر کند. در واقع تاریخچه طراحی وب با تاریخ اینترنت گره خورده و پس از آن تقریبا هرسال دچار تغییرات مهمی شده است.

بررسی تاریخچه طراحی سایت با توجه به اینکه مهارتی جدید است و نسبت به سایر حوزه ها نوپا محسوب می شود دارای ملاحظات خاص می باشد و به هر حال این مقوله شدیدا” ریشه در فعالیت های فردی  نفراتی  دارد که در سراسر جهان در این زمینه فعالیت می کنند.

Application

شروع اولین فرآیند در زمینه سایت

تیم برنرز لی(Tim Berners Lee) نخستین پروژه را به عنوان اولین طراحی وب سایت در سال ۱۹۸۹ آغاز کرد که این پروژه منجر شد به ایجاد یک وب سایت جهانی که در اولین روزهای سال ۱۹۹۱ آغاز و تا سال ۱۹۹۳ انجام آن به طول کشید. آن زمان اینترنت از مقداری نوشته و عکس تشکیل شده بود و  همان عکس های ابتدایی برای مردم جالب و جذاب بود.

در آن روزها روش و فرمول هایی که دارای اجزای خاصی برای طراحی بودن مانند گرافیک و یا مالتی مدیا باشد وجود نداشت .

سپس به منظور اطمینان از سازگاری و فراگیری  www که یک کنسرسیوم جهانی بود ایجاد و به اسم W3C شناخته و از سال ۱۹۹۴ شکل گرفت. اکنون که شما مشغول خواندن این مطالب هستید  W3Cهمچنان مسئول ایجاد استاندارد ها در زمینه طراحی سایت می باشد

پایین ترین تعرفه طراحی سایت در کشور

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت با توجه به امکاناتی که برای یک پروژه پیاده سازی می‌شود نسبت به سایر پروژه‌ها متفاوت است. برای همین شما با مشاوران ما تماس گرفته تا در نظر گرفتن امکانات مورد نیاز شما سایت هزینه طراحی سایت شما اعلام کرده ، داشتن یک وبسایت باعث افزایش فروش و رونق کسب کار شما شده و تمامی هزینه هایی را که برای آن شده را به سود تبدیل می کند.
با داشتن سایت برای کسب وکارتان می توانید به برند سازی محصولات و خدمات خود بپردازید و به این ترتیب اعتماد افراد بیشتری را جلب نمایید.
همچنین یک سایت حرفه ای می تواند زمینه را برای معرفی خدمات و محصولات هموار نماید .
به این ترتیب افراد بیشتری در دنیای مجازی با استفاده از بازدید سایت شما نسبت به خرید محصولات ترغیب خواهند شد.

مشاوره طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی وب سایت 

تماس با ما

در این راستا شرکت نوین ایده با سابقه ۱۸ ساله و ارایه محصولات مختلف بازرگانی از سال ۱۳۸۰ ، آماده ارائه بهترین خدمات در حوزه ی نرم افزار و طراحی سایت در خدمت شماست . برای مشاوره و طراحی سایت به ما تماس بگیرد.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما با شما تماس میگیریم.