تبلیغات در واتس آپ | Whatsapp ADS

تبلیغات در واتس آپ

تنها ارسال کننده تبلیغات در واتس آپ

واتس آپ بدون شک جز بهترین پیام رسان ها به حساب میاد و تبلیغات در آن میتونه جز بهترین و پربازدید ترین ها نوع تبلیغات قرار بگیره، امروزه تبلیغات در چنین پیامرسان هایی بسیار دشوار شده و سریع توسط این اپلیکیشن ها اکانت شما بسته میشه ، نوین ایده با استفاده از تیم برنامه نویسان خوب خود توانسته یک نرم افزاری طراحی کنه که به صورت انبوه پیام به چت شخصی افراد در واتس آپ فرستاده و به عنوان چت شخصی با لوگو برند شما پیام تبلیغاتی ارسال میکنه، شما با داشتن یک بانک شماره موبایل می تونید یک تبلیغ کاملا هدفمند انجام بدید که از هر ۱۰ پیام تبلیغات واتس اپ شما ۵ عدد آن ها مشتری شما شوند.

درگذشته ارسال پیام انبوه در تلگرام بازدهی بیشتری نسبت به واتس آپ داشت، امروز به دلیل تحریم تلگرام تمامی ما و اطرافیان از واتس آپ استفاده می کنیم و تبلیغات در واتس آپ بهترین نوع تبلیغات پیامی شده است.

مشاوره تبلیغات
تبلیغات واتس اپ

تبلیغات انبوه در تلگرام و اینستاگرام برای تمامی افرادی که نیاز دارد کسب و کار خود را رونق دهند بسیار جای متناسب است، زیرا امروره دیگر استفاده از این شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها رده سنی خاص یا افراد خاصی را تحت پوشش نمی دهد بلکه تمامی افراد جامعه و سنین متفاوت با همگیری استفاده از تکنولوژی بازار خوبی برای خرید و فروش محصولات خود با تبلیغات هدفمند واتس اپ می توانید انجام دهید، این تبلیغات عالی و شایان ذکر است که نوین ایده با ۲۰ سال سابقه در حوزه پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه با داشتن بهترین بانک های شماره موبایل اماده است تا شما کاربران عزیز را جذب خود کند تا بتوانید کسب کار خود را در چت شخصی افراد در واتس اپ و تلگرام و دایرکت افراد در اینستاگرام بروید و تبلیغات خود را انجام دهید .

تبلیغات در واتس آپ

همین امروز در چت شخصی واتس اپ تمام مردم ایران

 

با متخصصین نوین ایده در کمتر از ۳۰ دقیقه به تماس مشتریان خود برسید

 

تنها تعرفه کشور + پشتیبانی ۲۴ ساعته

تبلیغات در واتس ‌اپ ؟

شاید بهترین دلیل تبلیغات در واتس اپ این باشد که احتمالا بسیاری از مخاطبان شما از واتس اپ استفاده می‌کنند و همچنین بسیاری از کاربران اپ‌های پیام‌رسان انتظار دارند که طی دو سال آینده از چت بیشتر برای برقراری ارتباط با تجارت ‌های متفاوت استفاده کنند.

از آنجا که واتس‌اپ هنوز فضای اختصاصی برای تبلیغات یا امکاناتی مانند اکانت تجاری برای بخش تجارت ندارد، پس شما باید از روش های تبلیغاتی مدرن و خلاق نوین ایده استفاده کنید .

نوین ایده با تجربه بسیار بالا در تبلیغات انبوه یک سیستم و ربات عالی برای واتس اپ طراحی کرده که در دنیا خاص بوده و دارای مشتریان خارجی برای ارسال پیام هستیم، خاص بودن و تک بودن این محصول ما در دنیا معروف است ، تبلیغات واتس اپ می توان به جرعت جز پر بازدید ترین و هدفمند ترین نوع تبلیغات شمرد و بدون شک شما در روزی که تبلیغات از ما دریافت کنید با افزایش باورنکردنی فروش و تماس های ورودی مواجه می شوید.

تبلیغات شما با ویدیو و عکس مورد نظر به صورت تبلیغات انبوه واتس اپ و تلگرام انجام میشه ، قیمت این نوع تبلیغ از تبلیغات پیامکی بیشتر بوده چون شما محدودیتی ندارید برای نوع ارسالی خود و شما با این نوع تبلیغات انبوه بازار هدف عالی را ایجاد می کنید.
تبلیغات در واتس اپ به گونه ای انجام می شود که کاربران یا با بانک شماره موبایل ما شروع به کار می کنند یا بانک خودضون از قبل دارند یا تهیه کردند ما برای افرادی که در بانک شماره واتس اپ دارن با یک شماره داخلی یا خارجی به عنوان اکانت شما با عکس پروفایل شما و نام شما ، منظور برند یا کمپانی که. می خوایید تبلیغ کنید ، برای شما تبلیغات انجام می دهیم .

تبلیغات واتس اپ