ارسال پیام گروهی در تلگرام

آیا ارسال پیام گروهی در تلگرام امکان پذیر است؟

تلگرام تقریبا جز قدیمی ترین پیام رسان های است که دارای چند میلیون کاربر ایرانی از تمام دنیا است، درست است که امروزه دسترسی به تلگرام مقداری سخت شده ولی هنوز کاربران زیادی در آن روزانه انلاین شده و از تلگرام استفاده می کنند.

ارسال پیام در تلگرام امروزه به استفاده از ربات ارسال پیام انجام می شود که محدودیت در تعداد ارسال و بازه زمانی خاصی برای انجام این کار وجود ندارد.

تبلیغات در تلگرام  و ارسال پیام به صورت گروهی توسط تیم نوین ایده با بهترین کیفیت و در میان مخاطبین هدف شما انجام  می شود، اگر شما بانک شماره موبایل مناسبی هم داشته باشید در اختیار ما قرار داده تا برای آن ها پیام گروهی در تلگرام ارسال نماییم.

تبلیغات در تلگرام و ارسال پیام ویژگی خوبی دارد که شما محدودیتی در تعداد کاراکتر ارسالی ندارید و می توانید از متن طولی استفاده کرده و همراه با متن ارسالی در تلگرام یک ویدیو یا عکس هم ارسال کنید.

دیگر ویژگی های پنل ارسال انبوه پیام در تلگرام :

  • ارسال ۲۴ ساعته و تمامی طول هفته به صورت مداوم
  • گذاشتن لینک جوین اتوماتیک در گروه و چنل ها
  • بدون محدودیت تعداد ارسال و مقدار متن

روش های جایگزین و بهتر برای ارسال پیام گروهی تلگرام

تبلیغات دیجیتال امروزه در تمامی حوزه های آنلاین امکان پذیر است که و هر کدام آن دارای مخاطبین زیادی است به فرض مثال تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغات در گوگل بسیار موثر تر از ارسال پیام در تلگرام است، تبلیغات در گوگل کاملا تضمینی بوده و بازدهی عالی دارد به دلیل این که تمامی امور تبلیغات و ایجاد کمپین ها توسط تیم بسیا قدرت مند گوگل انجام می شود.

در ایستاگرام روش های متفاوتی برای تبلیغات وجود دارد که شرکت نوین ایده به شما تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام را پیشنهاد می کند، به دلیل بازدید و ایجاد ترافیک فوق العاده از پیچ شما و افزایش فالوور یکی از بهترین روش های تبلیغاتی نسبت به ارسال پیام به صورت انبوه است.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *