افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام به این معنی است که کاربران علاقه مند به تعامل و بحث پیرامون محتوی شما هستند و این شانس را به شما می دهد که با آنها به گپ و گفت بپردازین در حالی که همزمان یک ثبات با ارزش اجتماعی برای پیج خود ایجاد میکنید .

تقریبا هر کسی که در اینستاگرام فعالیت میکند به دریافت هرچه بیشتر و بهتر  کامنت و نظرات کاربران زیر پستها علاقه دارد .

تعامل و مشارکت هرچه بیشتر کاربران با پستهای شما همیشه یک امتیاز مثبت محسوب می شود .

با این حال خیلی از افراد همواره در تلاش برای بدست آوردن کامنت از راه های اشتباه اند . درست مانند افرادی که فالوور فیک خریداری میکنند برخی از افراد نیز از تقلب و تاکتیک های غلط استفاده می کنند تا سعی کنند نظرات بیشتری کسب کنند . برای مثال ادمین هایی که در کپشن ( توضیحیات زیر پست ) هر پست  این عبارت را مینویسند : “یکی از دوستای خوبتو تگ کن” ! درحالی که ۹۹% افراد تگ نمیکنند ! به نظر میاد یک روش کلیشه ای و cheap برای دریافت کامنت از سوی فالوورها باشه .

برای افزایش کامنت اینستاگرام  راه های مختلفی وجود دارد اما عامل اصلی که می تواند در آن موثر باشد تعداد فالوور یک پیج اینستا است.

هرچه تعداد فالوور یک پیج بیشتر باشد و هرچه پروفایل این فالوورها واقعی و فعال باشد، احتمال اینکه این کاربران با مشاهده پست های تصویری با ویدیو ما اظهار نظر خود را در قالب کامنت به ما منتقل کنند، بیشتر می شود.

در این مقاله ما روش هایی رو برای برای افزایش کامنت اینستاگرام  از سوی مخاطبینتون (البته از راه درست و اصولی ) به شما یاد میدیم .

افزایش کامنت

چند روش افزایش کامنت

 

۱_ زمان مناسبی برای ارسال پست انتخاب کنید

یکی از روش افزایش کامنت اینستاگرام زمان مناسب برای ارسال پست است .هرچند شناسایی بهترین زمان برای پست گذاری در اینستاگرام کمی مشکل است و برای هر فعالیت و بیزینسی میتواند منحصر به فرد باشد و به عوامل گوناگونی مثل نوع مخاطبین (چه قشری از جامعه هستند؟) ، نوع فعالیت و … بستگی دارد . ولی با این حال میتوانید با آزمون و خطا و قرار دادن چند پست در بازه های زمانی گوناگون ، آن پست هارا از نظر میزان مشارکت کاربران در هر بازه زمانی بسنجید و به این شکل بهترین زمان را پیدا کنید و از آن پس در آن بازه اقدام به قرار دادن پست کنید .

 

 

مطالب مرتبط : ریپورت در اینستاگرام چیست؟

 

 

۲_ پاسخ به کامنت ها

به کاربران و مخاطبین اهمیت بدهید ! وقتی به دیدگاه مخاطبین احترام میگزارین و به آنها پاسخ میدهید :

آنها را مشتاق میکنید تا بیشتر مشارکت داشته باشند .

وقتی سایر کاربران پاسخ شما به کامنت هارا می بینند آنها نیز مشتاق قرار دادن دیدگاه خود زیر آن پست میشوند .

وقتی بحث زیر یک پست داغ میشود و تعداد نظرات بالاتر میرود کاربران به آن پست اهمیت بیشتری میدهند .

و در نتیجه حتی احتمال دیده شدن پست در اکسپلور اینستاگرام نیز بیشتر می شود ..

 

۳_ پست هایی مطرح کنید که کاربر را تحریک به ارسال کامنت کند

برای مثال :

کدام یک از استایل های زیر را می پسندین ؟ ۱ ، ۲ یا ۳ ؟

 

۴_ خرید کامنت سفارشی از نوین ایده

یکی از روش هایی که خیلی از کاربران با آن اقدام به افزایش کامنت اینستاگرام  زیر پست خود میکنند استفاده از کامنت سفارشی میباشد .

در این روش شما تعدادی کامنت با متن مشخص را در اختیار سرور افزایش دهنده قرار می دهید و از او می خواهید که این کامنت ها را زیر پستی که آدرس اینترنتی آن را نیز در زمان خرید کامنت به سرور می دهید، قرار دهد.
این روش بسیار سریع است و به صورت فوری تعداد کامنت های فارسی پست های شما را افزایش می دهد.

 

۵ _ استفاده از استوری

نکته مهم در افزایش کامنت اینستاگرام ، زمان کامنت گذاری فالوورهای شما است. هر چه فاصله این کار با زمان انتشار پست شما کمتر باشد، بیشتر مورد پسند الگوریتم اینستاگرام قرار می گیرد.
از اینرو بلافاصله پس از انتشار پست در پیجتان، آن را استوری کنید و به فالوورهای فعال و واقعی خود اعلام کنید که پست جدید دارید.
چنانچه بازدید استوری شما پایین است، می توانید با استفاده از خرید ویو استوری اینستاگرام، به سرعت تعداد ویو آن را بالا برده و باعث افزایش ارگانیک تعداد بازدید از استوری خود شوید.
اینستاگرام به تازگی استوری های را نیز در اکسپلور نمایش می دهد که این موضوع بیانگر اهمیت این قابلیت اینستا می باشد و باید بیش از پیش به آن اهمیت داد.

۶ _درخواست منشن کردن

یکی از روش های مرسوم افزایش کامنت  اینستاگرام، درخواست از فالوورها برای منشن کردن دوستانشان زیر پست ما  است.
معمولا از این روش در برگزاری مسابقات که در پیج های اینستا انجام می شود، استفاده می کنند. و دلیلش علاوه بر افزایش کامنت، افزایش بازدید از پستی است که مربوط به مسابقه بوده و به تبع آن افزایش بازدید از پروفایل مربوطه.

۷ _ طرح سوال

روش دیگری که می توان از آن برای افزایش کامنت اینستاگرام بهره گرفت، پرسیدن سوال از فالوورهای پیجمان است.
برای مثال:
  • ارزان ترین سایت خرید فالوور کدام سایت است؟
  • ارزان ترین سایت فروش لایک کدام است؟
  • بهترین ربات اینستاگرام چه رباتی است؟
  • بهترین سئو کار ایران کیست؟
و سوال هایی از این دست که جنبه دریافت کمک و راهنمایی از دنبال کنندگان پیجمان را دارد.
خرید پاپ اپ اینستاگرام

 

۸ _محتوای چالشی

هرچه تصویر یا ویدیویی که در پیج خود منتشر می کنید جذابیت در ابعاد مختلف داشته باشد، باعث می شود تا فالوور های شما با آن تعامل برقرار کرده و نظر بدهند.
تصویر باید گویا و در عین حال مرتبط با فعالیت پیج شما باشد. در نگاه اول، بزرگترین عامل در جلب توجه مخاطب، محتوای تصویر یا کاوری است که برای ویدیو خود انتخاب می کنید.
الزاما نمی توان گفت هر چه تصویر با کیفیت تر باشد، جلب توجه بیشتری خواهد کرد. اما کیفیت یک عامل از چند عامل جلب توجه و نظر مخاطب بوده و حتی المقدور می بایست به آن اهمیت داد.
اما بیشتر از کیفیت، محتوای تصویر است که ذهن مخاطب را درگیر کرده و او را به سمت خواندن کپشن هدایت می کند.

۹ _کپشن چالش برانگیز

کپشن یا همان متن زیر پست، عامل بسیار تعیین کننده ایست. سعی کنید متنی بنویسید که خواننده را برانگیخته و وادار به عکس العمل نماید. البته دقت داشته باشید که از نوشتن متن ها یا کپشن های توهین آمیز به شدت پرهیز کنید.
اینستاگرام علاوه بر اینکه امکان ریپورت کردن یا همان گزارش کردن پست های مغایر با قوانین این شبکه اجتماعی را در ختیار کابران ایرانی و غیر ایرانی قرار داده، با استفاده از الگوریتم خود نیز متوجه اهانت شما خواهد شد.
گرچه احترام به عقاید دیگران وظیفه ایست انسانی و نباید به دلیل نگرانی از ریپورت شدن یا بسته شدن پیج توسط اینستاگرام، به این موضوع اهمیت بدهیم.
اهمیت افزایش کامنت

 

هرچه یک پیج اینستاگرام پویا تر باشد، بیشتر در معرض دید قرار خواهد گرفت. یکی از شاخص های پویایی از دید الگوریتم هوشمند و با هوش اینستاگرام، افزایش کامنت اینستاگرام  یک پست با در نظر گرفتن نسبت آن با سایر شاخص های مورد بررسی مانند تعداد فالوور و لایک می باشد.
از این رو کامنت در این شبکه اجتماعی بیانگر درصد Engagement یا میزان تعامل دنبال کنندگان یک پیج در اینستا است. هر چه درصد تعامل بیشتر، احتمال بازدید از پروفایل شما بیشتر و بیشتر خواهد بود. همچنین باعث افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما نیز خواهد شد.

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان اینستاگرام دارید کافیه فقط پر زیر را پرکنید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *