تبلیغات تلگرام

داستان کسب و کارتو با ما بنویس

تبلیغات تلگرام یکی از روش های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار های کوچک و بزرگ در عصر ارتباطات امورزی به شمار می آید. روشی ایده آل و پربازده که بسیاری از کسب و کار ها را به معرفی کالا و خدمات خود به این پیام رسان قدرتمند رسانده است.

تلگرام از سال ۲۰۱۲ کار خود را آغاز کرده است در این مدت کوتاه رضایت میلیون ها کاربر را به دست آورده است. با کاربری آسان و چشم نواز یکی از انتخاب های اول هر کاربر تلفن همراه به شمار می آید.

در ایران نیز با توجه به آمار های اعلام شده بیش از ۴۰ میلیون کاربر در تلگرام حضور دارند. این مساله برای کسب و کار ها نیز بسیار قابل توجه می باشد. زیرا مخاطبان بسیاری همه روزه به دنبال رفع نیاز خود از کالا و خدمات هستند. تبلیغات تلگرام یکی از پربازده ترین روش‌های تبلیغات کسب و کار شما می باشد.

تبلیغات تلگرام

تبلیغات در تلگرام چه تاثیری بر رشد کسب و کار ما دارد؟

وجود ربات های با قابلیت سفارشی سازی، کانال ها و گروه های تلگرامی، بستر بسیار مناسبی برای ارائه کالا و خدمات شما برای ما فراهم کرده است. تنها کاری که باید انجام شود این است که برای رسیدن به هر هدفی نیاز به یک نقشه ی راه احساس می شود.در مسیر رسیدن موفقیت و بازدهی هر چه بیشتر شما در تلگرام شما بایستی با متخصصان این حوزه مشورت کنید تا از ضرر های احتمالی جلوگیری کرده و در جهت ازدهی بالاتر قرار بگیرید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین ایده با تجربه ای سرشار و فعال از سال ۱۳۸۰ تاکنون، به عنوان شرکت تخصصی تبلیغات در تلگرام در خدمت شماست تا با ارائه شیوه های نوین تبلیغات در بستر تلگرام شما را پله به پله به اهدافتان نزدیک تر کند. شایان به ذکر است که نوین ایده تمامی خدمات تبلیغات در تلگرام را از صفر تا صد انجام می دهد. این خدمات عبارتند از : ارسال انبوه پیام، تبلیغات اسپانسری پروکسی، افزودن ممبر گروه به گروه،تبلیغات پاپ آپ، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات ساعتی تلگرام، اضافه کردن ممبر اجباری و ..

معرفی ویدیویی خدمات تبلیغات تلگرام

روش های تبلیغات در تلگرام:

تبلیغات در تلگرام یکی از روش های بازاریابی اینترنتی برای جذب مشتری بیشتر در محیط اینترنت به شمار می آید. برای هر بستر تبلیغات اینترنتی روش های متفاوتی وجود دارد، تلگرام نیز از این قائله مستثنا نیست. 

در فضای تلگرام هر شرکت دیجیتال مارکتینگ از روش های اصولی و غیر اصولی تبلیغات استفاده می کند. نوین ایده با ارئه پربازده ترین روش های به روز تبلیغات در تلگرام سعی در جلب رضایت مشتریان شما و افزایش بهروری شما از تبلیغات داشته است. در ادامه به صورت کامل به معرفی کوتاه هر یک از خدمات تلگرام مارکتینگ نوین ایده می پردازیم:

۱- ارسال انبوه پیام در تلگرام:

زمان ارزشمندتر از طلاست! اگر به دنبال ارسال هر گونه پیام از معرفی خدمات یا محصولی خاص و یا معرفی شرکت به تعداد زیادی از کاربران تلگرام هستید و یا مدیری هستید که ارزش زمان را به خوبی درک می کنید و سعی دارید در برنامه ریزی مدون پیش بروید. می توانید با ارسال پیام انبوه در تلگرام به سادگی و در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسید.

همچنین این نکته را باید اضافه کنیم که تبلیغات در تلگرام به صورت شخصی ممکن است خطراتی مثل بلاک و ریپورت شدن های متوالی و آزاردهنده و صرف زمان زیاد را به دنبال داشته باشد. بهتر است با مشاوره با شرکتی معتبر این خطرات احتمالی را به حداقل برسانید.

ارسال-انبوه-پیام-در-تلگرام

۲- تبلیغات اسپانسری پروکسی:

قبل از شروع باید بدانیم که:

پروکسی چیست و برای چه منظوری استفاده می شود؟

پروکسی یا پروکسی سرور یک برنامه واسطه بین کاربر داخلی شبکه و اینترنت است که دارای قابلیت های زیادی برای حفظ امنیت نظارت مدیریت ، کنترل کاربر و خدمات ذخیره سازی است. اکثر کاربران پروکسی اینترنت VPN را با این دو یکسان می دانند ، اما سرورهای VPN دارای رمزگذاری هستند و سرورهای VPN کمی گرانتر از سرورهای پروکسی هستند.

انواع مختلفی از پراکسی وجود دارد که با توجه به نیازها کاربردهای متفاوتی دارند. یکی از رایج ترین کاربردهای پروکسی ایجاد هویت جدید در اینترنت و دور زدن فیلترینگ و محدودیت های اینترنت در برخی مناطق است. حال که با مفهوم پروکسی آشنا شدیم به راحتی نحوه استفاده آن در تلگرام نیز قابل تشخیص است.

تبلیغات اسپانسری تلگرام چیست و چه مزایایی دارد؟

قابلیت جدیدی که تلگرام برای کسب و کار های در بستر تلگرام که دارای کانال اطلاع رسانی به مشتریان خود هستند، فراهم کرده است. امکان اسپانسری برای پروکسی های تلگرامی می باشد. با استفاده از این قابلیت شما قادر خواهید بود تا کانال تلگرام خود را در یک یا چند پروکسی خاص که همگی در کانال رسمی پروکسی تلگرام قرار داده می شوند ثبت کنید.

پس از ثبت اسپانسرینگ پروکسی توسط شما، بعد از استفاده هر کاربر کانال شما در ردیف اول چت های کاربر قرار گرفته می شود. پس از قرارگیری کانال شما در صدر چت های کاربر ورودی به کانال شما افزایش می یابد حال این شما هستید که با تولید محتوای دست اول و جدید نسبت به سلایق مخالف نظر تمامی کاربرانی که وارد کانال شما می شوند را جلب کنید.

تبلیغات-اسپانسری-پروکسی

۳- افزودن ممبر گروه به گروه تلگرام:

یکی از امکاناتی که تلگرام به رایگان به تمامی کاربران و کسب و کار ها ارائه داده است، گروه های تلگرام می باشد. گرو های تلگرام امکان بحث و تبادل نظر در تمامی موضوعات مختلف را فراهم می کند. هر کاربر با عقاید و تفکرات مربوط به خود وارد گروه های تلگرامی می شود و به بخث و تبادل نظر می پردازد.

 حال اگر به دنبال ممبر های هدفمند برای گروه تلگرامی خود هستید می توانید از ربات افزودن ممبر گروه به گروه استفاده کنید. با استفاده از این سرویس قاد خواهید بود تا ممبر های گروهی که به موضوع گروه شما نزدیک است را به گروه خود اضافه کنید. این سرویس قابلیت گزارش گیری لحظه ای و قبل از شروع کار و بعد از آن را دارد.

۴- تبلیغات پاپ آپ تلگرام:

تصور کنید در حال کار با موبایل و اپلیکیشن دلخواه خود هستید، تبلیغی با محتوای کانال تلگرام را مشاهده می کنید بعد از آن این تصمیم با شما خواهد بود که کانال را دنبال می کنید یا خیر. این روند تبلیغات پاپ آپ تلگرام می باشد.

پاپ آپ تلگرام روشی نوین در تبلیغات اصولی تلگرام به شمار می آید. چرا که هر دنبال کننده به صورت طبیعی و به دلخواه خود عضو کانال شما خواهد شد. هر یک کا ممبر کانال واقعی ارزش چند برابری نسبت به ممبر غیر واقعی دارد. هر چه تعداد ممبر های واقعی کانال شما افزایش پیدا کنند. آن ها نیز با فوروارد کردن محتوا های به روز شما باعث افزایش بیشتر ممبر های کانال شما خواهند شد.

تبلیغات-پاپ-آپ-تلگرام

۵- تبلیغات بازدیدی تلگرام:

مطالب کانال شما اختیاج به دیده شدن دارند. اگر شما در ابتدای مسیر افزایش ممبر کانال تلگرامی خود هستید. یکی از بهترین پلن های تبلیغاتی نوین ایده برای شما تبلیغات بازدیدی تلگرام میباشد. این روش به این صورت عمل می کند که پستی که به تازگی منشتر کردید را به تعداد دلخواه شما بازدید خواهد گرفت. تمامی این بازدید ها واقعی بوده و افزایش تعداد ورودی جدید به کانال شما محسوس خواهد بود.

تبلیغات بازدیدی تلگرام نیز به صورت پروکسی کانال عمل می کند و به ازای ویو یا بازدید مشخص تعرفه های این سرویس متغیر خواهد بود.

تبلیغات-بازدیدی-پروکسی-تلگرام

۶- تبلیغات گسترده تلگرام:

یکی دیگر از خدمات تبلیغات در تلگرام شرکت نوین ایده تبلیغات گسترده تلگرام می باشد. این روش تبلیغاتی به این صورت عمل می کند که پست یا محتوای تبلیغاتی شما که می تواند شامل اطلاعات کسب و کار شما یا معرفی و ارائه محصول و خدمات شماست، در کانال های خبری معتبر و پر بازدید تلگرام در ساعات مخصوص قرار داده می شود که در نهایت باعث می شود تا شما بهتر دیده شوید.  باید گفت که با توجه به فیک بودن بعضی از تبلیغات حال حاضر شرکت نوین ایده این ضمانت را می دهد که تمامی بازدید های پست های شما کاملا واقعی و بدون هیچ ممبر تقلبی می باشند.

۶- تبلیغات پروکسی ساعتی تلگرام:

این تبلیغات به صورت ساعتی و اسپانسری پروکسی تلگرام می باشد . کانال شما به نسبت ساعتی که خریداری کرده اید در اسپانسرینگ پروکسی تلگرام قرار می گیرند. این روش به صورت غیر تضمینی است و جوین شدن یا نشدن کاربران تلگرام به صورت دلخواه خواهد بود و میزان جذب ممبر واقعی برای شما به نسبت جذابیت کانال شما خواهد بود.

۷- ادد ممبر اجباری تلگرام :

این روش کمی متفاوت با دیگر روش ها می باشد. به این صورت که کاربران جدید و قدیمی تلگرام به صورت کاملا اجباری و بدون دخالت خودشان وارد کانال شما خواهند شد. ادد ممبر اجباری تلگرام یکی از روش هایی است که با سرعت کمتری جواب گو می باشد. ولی آهسته و پیوسته به میزان ورودی، ویو و ممبر های کانال تلگرامی شما می افزاید. با ترکیب این روش با پروکسی تلگرام می توانید به بهترین نتیجه خود برسید.

مزایای تبلیغات در تلگرام

مزایای تبلیغات در تلگرام

هر کسب و کاری برای دیده شدن به تبلیغات نیاز دارد. کانال ها و گروه های تلگرامی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به نسبت سیاست های هر کانال یا گروه تلگرام شما می توانید با ممبر های واقعی استراتژی فروش محصول یا خدمات خود را انجام دهید.

علاوه بر تولید محتوای دست اول و به قول معروف ترند شده ( Trend Content ) ،شما نیاز به تبلیغات حرفه ای و دقیق هستید. تبلیغات در تلگرام یکی از راه های دیده شدن بیشتر شما در بین میلیون ها کاربر می باشد. بسته به نوع کسب و کار و دسته بندی شغلی شما تبلیغات تلگرام نیز برای شما متفاوت خواهد بود. 

یکی از اقدامات اولیه برای برند سازی شخصی ایجاد یک هویت بصری در تمامی پلتفرم های مختلف مثل تلگرام ، اینستاگرام ُ لینکدین و واتساپ می باشد. با ترکیب تمامی این پلتفرم ها می توانیم به نتیجه دلخواه خود برسیم. اگر تا امروز برای کانال یا گروه تلگرام خود تبلیغاتی را انجام نداده اید. فقط کافیست یک بار امتحان کنید تا از نتیجه به دست آمده متعجب شوید.

مزایای تبلیغات در تلگرام
مزایای تبلیغات در تلگرام

مزایای تبلیغات در تلگرام

هر کسب و کاری برای دیده شدن به تبلیغات نیاز دارد. کانال ها و گروه های تلگرامی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به نسبت سیاست های هر کانال یا گروه تلگرام شما می توانید با ممبر های واقعی استراتژی فروش محصول یا خدمات خود را انجام دهید.

علاوه بر تولید محتوای دست اول و به قول معروف ترند شده ( Trend Content ) ،شما نیاز به تبلیغات حرفه ای و دقیق هستید. تبلیغات در تلگرام یکی از راه های دیده شدن بیشتر شما در بین میلیون ها کاربر می باشد. بسته به نوع کسب و کار و دسته بندی شغلی شما تبلیغات تلگرام نیز برای شما متفاوت خواهد بود. 

یکی از اقدامات اولیه برای برند سازی شخصی ایجاد یک هویت بصری در تمامی پلتفرم های مختلف مثل تلگرام ، اینستاگرام ُ لینکدین و واتساپ می باشد. با ترکیب تمامی این پلتفرم ها می توانیم به نتیجه دلخواه خود برسیم. اگر تا امروز برای کانال یا گروه تلگرام خود تبلیغاتی را انجام نداده اید. فقط کافیست یک بار امتحان کنید تا از نتیجه به دست آمده متعجب شوید.

هشدار
تبلیغات با محتوای ۱۸+ سال، دعا، طلسم ، شرطبندی و محتوای خلاف قانون اساسی کشور پذیرفته نمی شود

سوالات متداول

تعرفه تبلیغات در تلگرام چقدر است؟

به نسبت هر کا یا هزار عضو جدید تعرفه تبلیغات متفاوت می باشد. شما میتوانید از بین پلن های موجود نوین ایده روش مناسب تبلیغات تلگرام خود را انتخاب کنید.

روش های تبلیغات در تلگرام کدامند؟

روش های مطمئن تبلیغات در فضای تلگرام عبارتند از : ارسال پیام انبوه در تلگرام- تبلیغات اسپانسری پروکسی -افزودن ممبر گروه به گروه –تبلیغات پاپ آپ تلگرام-تبلیغات بازدیدی تلگرام – تبلیغات پروکسی ساعتی تلگرام – ادد ممبر اجباری تلگرام، می باشند.

 

چگونه می شود کانال های تلگرام مرتبط با کسب و کارم رو پیدا کنم؟

دیتابیس نوین ایده شامل هزاران کانال در تمامی حوزه های کسب و کار می باشد و شما با خیال راحت می توانید درجایی دیده شوید که به دنبال شما هستند.