تبلیغات تلگرام - تلگرام مارکتینگ

تبلیغات تلگرام - تلگرام مارکتینگ

تبلیغات تلگرام - تلگرام مارکتینگ

معرفی ویدیویی خدمات تبلیغات تلگرام

در عصر جدید ارتباطات، فاصله ها بین مردم جهان از بین رفته است. و این مساله باعث به وجود آمدن جامعه ای از کاربران که در جای جای این کره ی خاکی حضور دارند، شده است. تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین پیام رسان های حال حاضر، توانسته است با توجه به امکانات فوق العاده خود تمامی نیاز های کاربران خود را بر طرف کند. در ایران نیز با توجه به آمار های اعلام شده بیش از ۴۰ میلیون کاربر در تلگرام حضور دارند. این مساله برای کسب و کار ها نیز بسیار قابل توجه می باشد. زیرا مخاطبان بسیاری همه روزه به دنبال رفع نیاز خود از کالا و خدمات هستند. تبلیغات در تلگرام یکی از پربازده ترین روش‌های تبلیغات کسب و کار شما می باشد.

تبلیغات تلگرام

تبلیغات در تلگرام چه تاثیری بر رشد کسب و کار ما دارد؟

وجود ربات های با قابلیت سفارشی سازی، کانال ها و گروه های تلگرامی، بستر بسیار مناسبی برای ارائه کالا و خدمات شما برای ما فراهم کرده است. تنها کاری که باید انجام شود این است که برای رسیدن به هر هدفی نیاز به یک نقشه ی راه احساس می شود. در مسیر رسیدن موفقیت و بازدهی هر چه بیشتر شما در تلگرام شما بایستی با متخصصان این حوزه مشورت کنید تا از ضرر های احتمالی جلوگیری کرده و در جهت ازدهی بالاتر قرار بگیرید. شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین ایده با تجربه ای سرشار و فعال از سال ۱۳۸۰ تاکنون، به عنوان شرکت تخصصی تبلیغات در تلگرام در خدمت شماست تا با ارائه شیوه های نوین تبلیغات در بستر تلگرام شما را پله به پله به اهدافتان نزدیک تر کند.

شایان به ذکر است که نوین ایده تمامی خدمات تبلیغات در تلگرام را از صفر تا صد انجام می دهد. این خدمات عبارتند از : ارسال انبوه پیام، تبلیغات اسپانسری پروکسی، افزودن ممبر گروه به گروه،تبلیغات پاپ آپ، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات ساعتی تلگرام، اضافه کردن ممبر اجباری و …

تبلیغات تلگرام | نوین ایده

تبلیغات با محتوای ۱۸+ سال، دعا، طلسم ، شرطبندی و محتوای خلاف قانون اساسی کشور پذیرفته نمی شود

خدمات تبلیغات در تلگرام

به این مطلب چند ستاره میدین؟

امتیاز کل: / 5. تعداد رای های ثبت شده:

هیچ امتیازی ثبت نشده است! اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?